Scratch için Kullandığınız Platform Nedir?

Kodla Büyü

hasemrah

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, lütfen anketimize herkesin katılımını bekliyorum. Sonuçları benim için önem arzedecek.

Mblock da kurulu bilgisayarlarda ama scrtach 2.0 kullanıyoruz ama mblock a geçmeyi düşünüyorum ardunio anlatırken o daha az işlem gerektiriyor gibi geliyor.5'lerde scratch 6'larda ardunio işliyoruz farklı iki program olmasını düşünmüyorum hocam. Tecrübeleri arkadaşlar söylerse öğreniriz :++:

zfrkaya' Alıntı:
Mblock da kurulu bilgisayarlarda ama scrtach 2.0 kullanıyoruz ama mblock a geçmeyi düşünüyorum ardunio anlatırken o daha az işlem gerektiriyor gibi geliyor.5'lerde scratch 6'larda ardunio işliyoruz farklı iki program olmasını düşünmüyorum hocam. Tecrübeleri arkadaşlar söylerse öğreniriz :++:
Yorumunuz değerli. Teşekkür ederim vakit ayırdığınız için :alkis:

Site üzerinden yaparken ilgileri çok dağılıyor başarılı uygulamaları öğrenci hesaplarına sonradan yükletiyorum :)

Hige' Alıntı:
Site üzerinden yaparken ilgileri çok dağılıyor başarılı uygulamaları öğrenci hesaplarına sonradan yükletiyorum :)
Teşekkürler yorumunuz için.
Bir benim sanırım site üzerinden uygulama yaptıran :)

Öğrencilere siteyi nasıl kullanacaklarını anlatmak bir işkence olacağı için ve zaman zaman yaşadığımız internet problemleri yüzünden dersin aksamaması adına PC tercihtir.

erkna' Alıntı:
Öğrencilere siteyi nasıl kullanacaklarını anlatmak bir işkence olacağı için ve zaman zaman yaşadığımız internet problemleri yüzünden dersin aksamaması adına PC tercihtir.
kesinlikle katılıyorum ama lisede Scratch kullandırmak işkence gibi

erkna' Alıntı:
Anladım. Tabii ki olası sorunları bertaraf etmek için en mantıklısı pc de kurulu programla çalışmak mantıklı.

ben her ikisini de kullandırıyorum, özellikle scracther olmak için yırtınıyorlar :mrgreen:

Geri