Şeflik mi ? Kordinator Müdür Yardımcılığı mı?

Kodla Büyü
Koordinatör mdr yrd. olarak görev yapıyorum daha yoğunum 5 gün boyunca öğretmenlik yaparken 2 gün işletmem vardı bu kadar yoğun değildim. Evin yakını diye başladım mdr yrd cılığına

Öğretmenlik en iyisi. Md Yrd. lığı ve şeflik yapmış birisi olarak söylüyorum. Ama yine de beklentilere göre kişiden kişiye değişir.

her sey bir yana simdiki zamanda seflik dahil her turlu idarecilik sikintili...en guzeli salt ogretmenlik bi de meslek lisesi oldugumu yeme de yaninda yat...

Hocam meslek lisesinde öğretmen olmak iş yapmamak anlamına gelmez. Her meslek öğretmeni okulun bir işini halletmek durumundadır. Bu benim işim veya görevim değil diyemezsiniz. Bölüm içinde okulu sahiplenmesini iyi yapmazsa niz Bölümdeki öğretmenliğin tadı tuzu olmaz.

Okuluna göre değişir. Kimi okulda şefin dersi yoğundur tekdir ayrıca bölüm işleri vardır kimi okulda koordinatör müdür yardımcısının evrak harici doğru düzgün işi yoktur. Ben şefliği tercih ederdim sanırım

Koordinatör müdür yardımcılığı derken tam olrak neleri kapsıyor bilmek lazım, işletmede beceri eğitimi+12. Siniflar + Açık lise vs.. Diye uzayıp gidiyorsa iyi düşünmek lazım.
Mevcut şartlarda isletmede beceri eğitimi gitgide zorlaşıyor, iş güvenliği konusu başlı başına sıkıntı, staj ücretleri desen ayrı dert. Öğrenci sayısı az bir okulsa düşünülebilir ama kalabalık bir okulda insanı çok yorar.

Geri