Selimiye mi Akyaka mi İcmeler mi

Kodla Büyü

ersan3333

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu yaz marmariste tatil yapmaya karar verdik ailecek.arastirmalarimda marmarisin aile icin uygun olmadigi bu üç yerin daha iyi oldugunu ogrendim.orta yollu bir pansiyon tutmak istiyorum.varmi onerebileceginiz yerler

Selimiye çok iyi diyorlar sözüne güvenebileceğim kişiler. Akyaka biraz popüler bir mekan oldu sanki, aileyle çekilir mi bilmiyorum.

ersan3333' Alıntı:
Akyakada onerebileceginiz pansiyon varmi
2015 yazında Ayka otelde kalmıştık hocam çok temiz ve güler yüzlü ilgili personeli olan bir butik oteldi. Ama akyaka 3 günde sonra sıkıcı olabilir benden demesi, diğer yerlere göre daha sakin bir yer.

ersan3333' Alıntı:
Bu yaz marmariste tatil yapmaya karar verdik ailecek.arastirmalarimda marmarisin aile icin uygun olmadigi bu üç yerin daha iyi oldugunu ogrendim.orta yollu bir pansiyon tutmak istiyorum.varmi onerebileceginiz yerler

Hocam bu üç yere de gitmiş birisi olarak 3ü de güzel, ancak size tavsiyem aracınız var isE 2şer günlük kalmanız ve aracınız ile bu yerlerin gezilecek plaj ve yerlerini sindire sindire gezmenizdir.
Ben en son gecen yaz gittim ve planım şöyleydi.
Önce (aydın da Yaşadığım için) Akyaka'ya gittim 1 gün kalıp Dalyan a geçtim orda da 1 gün kalıp Marmaris e geçtim içmeler-Orhaniye -Selimiye -Bozburun a İçmelerdeki turizm otelcilik okulunda kalarak gün içinde aracım ile 1er gün ayırarak her birine gittim. Çünkü birbirine cok yakın yerler.
Hatta daha önceki yıl bunların içine Fethiye yi de katıp daha uzun kalmıştım.
Zaman, arac ve beklentilerinize göre kalma ve lokasyon durumunuz değişir.

Selimiye'nin inanılmaz bir denizi var. Daha çok butik otel tarzı işletmeler var. Biraz pahalı açıkçası.

bilisimci61' Alıntı:
ersan3333' Alıntı:
Akyakada onerebileceginiz pansiyon varmi
2015 yazında Ayka otelde kalmıştık hocam çok temiz ve güler yüzlü ilgili personeli olan bir butik oteldi. Ama akyaka 3 günde sonra sıkıcı olabilir benden demesi, diğer yerlere göre daha sakin bir yer.
günlüğü 500 tl imiş hocam. bize daha uygun butik apart pansiyon lazım

içmelerde 100 liraya apartta kalıyoz havuzlu iyi bir yer. ismini bilmiyom 3 yıldır kalıyoz . önceden kalkıp aramanıza yer ayırtmaya gerek yok hocam. gidiyonuz çal kapı sorup kalabilirsiniz

Hocam hem ekonomik hem güzel tatil istiyorsan marmaris merkezde kalmasın her gün saydığın yerlere gidebilirsin. İnanırmısın 2 sene önce herşey dahil otelde 65 tl ye kalmıştık. Bu arada gideceğin yerler arasına sedir adasını da ekle. İddia ediyorum Türkiyenin en iyi denizi orda

bende bu senen antalyadan farklı bir yere gitmek istiyorum ancak diğer yerlerde ki oteller çok pahalı antalyada herşey dahil 100-1500 arasına kalabilirken diğer tatil beldelerinde oda kahvaltı o fiyat neredeyse bir de iki çocukla denize sıfır olsun isteyince sıkıntı oluyor fiyatlar

Akyaka güzel ama uzun süre zaman geçirilecek bir yer değil. Ben de bu saydığınız bölgeyi kapsayacak bir tatil planlıyorum bir aksilik olmazsa. Birer ikişer günlük spontane geziler olacak.

araç var zaten her gün denize girmek ve gezmek için farklı yerlere gitmeyi düşünüyorum

yildiray75' Alıntı:
içmelerde 100 liraya apartta kalıyoz havuzlu iyi bir yer. ismini bilmiyom 3 yıldır kalıyoz . önceden kalkıp aramanıza yer ayırtmaya gerek yok hocam. gidiyonuz çal kapı sorup kalabilirsiniz
o şekilde yer bulunur mu hocam gidince açıkta kalmayalım bide oralarda

Geri