Sene Başı Zümresi

Kodla Büyü

elf_pilor

Site Gezgini
Ortaokulda tek BT ve Yazılım öğretmeniyim. Zümre toplantı tutanağı hazırlayacak mıyım? Elinde olan varsa örnek olması açısından paylaşabilir mi?

Bundan önceki senelerde zümre yapmıyorduk fakat 25.08.207 tarihli yönerge ile birlikte artık tek öğretmeni olan branşlarda zümre toplantı tutanağı hazırlayacaklar.

Elinde zumre olan arkadas paylasabilor mi acaba? Mudur bu sene gundem maddeleri degisti vs dedi ama nasil bir zumre istiyor anlamadim

Henüz hazırlamadım ama artık bu sene tek öğretmen olanlar da okulda müdür yardımcısı ile toplanıp yada toplanmış gösterip zümre yapacaklar ve tutanak hazırlayacaklar. Sanırım öğretmenler kurulunda zümre tarihleri belirtilir zaten.

Değişen zümre ve toplantı kurul yönergesinde yazıyor okul zümre gündem maddeleri 8. sayfada Önceki yılların zümre tutanaklarından bu maddelere uyanlar geçerliliğini sürdürenler alınıp değiştirilebilir.

Ekli dosyalar

• 25174941_zYyYnerrge.rar
    2.9 MB · Görüntüleme: 637
Eğitim kurumunda alanında bir öğretmen olanlar, alanları ile ilgili bir üst zümre toplantısına katılırlar.

Yeni yönergede böyle yazıyor. Tek öğretmen varsa okul zümresi yapmaz, ilçe zümresine katılır demek değil mi bu ?

Artık Zümre Yapacağız.
upload_2017-9-7_12-27-22.png

Gündem Maddeleri:
upload_2017-9-7_12-29-24.png

Arkadaşlar okul zümre tarihlerine milli eğitim bakanlığı çalışma takviminde belirtilen tarihleri atmalısınız, yanlış mı biliyorum?

Adsız.jpg

Arkadaslar bugun mudur e iki farkli zumre sundum ama ikisini de kabul etmedi. Yeni yonergeler deyip duruyorlar. Okul idaresine kabul ettirebildiginiz bir zumre yok mu elinizde acaba? Cok makbule gecer inanin

Geri