sertifikanın çıkması çok iyi oldu

Kodla Büyü

germosa

Site Gezgini
şimdiye kadar uygulamalarda sorun çıkınca, hataları falan googleda aratıp çözüm arıyorduk şimdi aramıyoruz direkt geçiyoruz, rahatladık.

öğretmen arkadaşlara drive anlatıyordum, usb taşıyıp tahtalara virüs bulaştırmayın teknolojiyi kullanın diyordum şimdi onu da anlatmiycam rahatladım.

ne gerek var böyle şeytan icatlarına evinde at usbye getir okula okulda at usbye götür evine, usb engellenene kadar.

drive hakikaten açılmıyormuş :D ya valla ne güzel olmuş ellerine sağlık, drive mış yok bilmem neymiş şeytan icatları bunlar

drive açılmıyormuş hakkaten yeni farkettim :)
o kadar dosya vardı uğraşacağız artık bu işle.... :verymad:

açılmaması gereken birçok site hala erişime açıkken bunların kapatılması baya ilginç

beta sürümündeki eba dosyaya adam çekme çalışmaları başkanlığı gururla sunar.

coook' Alıntı:
boteakif' Alıntı:
boteakif' Alıntı:
Bu siteden ne istediniz :verymad: Telefondan giriyorum.
Pardon ya. Net komple gitmiş meğer. Ben de bilgisayarbilisim.net yine yasaklandı sandım bir an. :D

Fiber hızında atar yapmışsınız hocam :mrgreen:
İki gündür sitede şu açılmıyor bu açılmıyor, google bile açılmıyor gibi başlıklar görünce dedim herhalde burayı da engellediler. Ama sorun bizdeymiş :mrgreen:

Arkadaşlar bizim internette herhangi bir sorun yok.Okul faz-1.İdare bilgisayarlara sertifikayı kendim yükledim.Drive falan açılıyor.

oyun siteleri artık açılıyormuş çocuklar söyledi. bundan sonra artık çocukları üzmeyin drive mrive nedir öyle, kaka onlar şimdi artık devir oynayarak öğrenme devri. çağın gerisinde kalmışsınız siz.

sertifika yüklü faz 1 fiber de drive ve her şey bağlanıyor

eski yasaklar devam ediyor sdece.

dün halk bank tahta ve bt internetinde girmiyordu. sadece idari bilgisayarlarda giriyordu ama bugün düzelmiş

sanırım bu karmaşa birkaç hafta gider

drive in yasaklanacağını zannetmiyorum

dikistutmazsabri' Alıntı:
Faz-1 Fiber, Sertifika yüklü değil, drive çalışıyor...

Yakında çalışmaz hocam, rahat olun :wink: mebin bt politikaları virüs gibi mübarek dalga dalga yayılıyor. :verymad: :verymad:

dünden beri okulda sayfalar açılmaz oldu..chorome ve firefox iptal..explorer biraz yarım yarım çalışıyor..sertifikayı kaldırsakmı ne yapsak nedir bu çile :verymad:

bakanlığın herhalde tek amacı sadece eba ya girilsin sonra desinler ki eba aktif kullanılıyor bakın biz böle yaparız biz şöle yaparız diye övünsünler

On numara oldu sertifika işi. Okulda internetten girilebilecek bir site kalmadı bundan dolayı da sorun azalmış oldu. İlgililere teşekkür ederiz. Bir de girilebilecek 3-5 tane siteyi bir resmi yazıyla gönderirlerse öğretmenler neye girebileceklerini sormazlar. Ondan da kurtulabiliriz.

google chrome dan google e giremiyorum.İnternet Explorer ile giriyorum.Drive a hiç giremiyoruz.Süper olmuş :-1:

koca yürekli büyük insan kamyon şoförünün zincirleme kazaya verdiği tepkiyi saygıyla anıyorum...

okulun interneti kullandığı için arkadaşların telefonlarına sertifika yükledik, android telefonlarda habire uyarı gelmeye başladı şimdi de kaldırmak istiyoruz.
Android telefonlarda sertifikayı kaldırmayı bilen var mı?

Valla harika oldu kesinlikle haklısınız.

570 tane öğrencinin en az 12 belgesi drive 'da duruyordu ben de onlara göre ürün dosyası değerlendirmesi yapıyordum açılmıyor kurtulduk.
Hatta proje ödevlerini de bana paylaşıma açmışlardı onlar da kalsın bir kenarda.

Google formlar ile deneme sınavları, sınıf başkanı seçimi, web ekibi başvurusu, okul dergisi içeriği toplama, eco temiz sınıf seçimi, veli iletişim grubu gibi onlarca iş yapıyorduk oh oh oh onlara da gerek kalmadı.

yeter ki sertifika olsun diğerleri teferruat

ben gerçekten de bu konuda çok kızgınım

halk eğitimdeyim. Devasa bir sınav arşivi drive ile tarih oldu. diğer bt öğretmeni arkadaşımın emeğiydi. bilgisayar kullanımı ile ilgili çoğu alt başlığı ayrı ayrı kapsayan ve her öğrenme düzeyine ait sınavları yapmamıza gerek kalmadı artık :) hayır yaptığım sınavların notlarına ulaşıp giremiyorum bile kafadan atacaz artık 80 - 90 hepsi ileri düzey kullanıcı nasıl olsa :)

Depolama hizmeti veren sitelerden ne istediniz arkadaş ya? Güvenli bi şekilde depolama yapıyoduk. Ona girme buna girme neye girilecek bu okullarda anlamadım ki. Biz zaten bilinçli güvenli internet kullanımına rehberlik etmek için görevlendirildik okullarda.

Geri