sesleri birleştirme

Kodla Büyü

elfida

Üye
arkadaslar elimde müdür beyin konusma ses kaydı var.sesini kayıta almış bana verdi bunu arkasına fon müzik eklememi istedi yanii arkadan müzik ve bir yandan ses kaydı çalacak ben bu ikisini nasıl birleştiricem program indirdim birkaçtane yapamadım lütfen yardım pazartesiye yetişmesi lazım ne kullanıyım nasıl birleştiriyimmm ?????

Re: yardımmm lütfen.....

birincisi şu saat diliminde çok şanslısın zira görevli biri yok forumda...başlığını düzeltmezsen konun kilitlenir.
ikincisi program aramana gerek yok basitçe movie makerda yapabilirsin sanırım istediğini

EDIUS programı işinizi fazlasıyla görür bir zamanlar trt bile kullanıyordu şimdi hangi programı kullanıyorlar bilmiyorum :)

audocity ve goldwave basit ve işini görür. Edius video kurgu ve düzenleme programıdır. tabii ses işinide ediusta halledebilirsin ama diğer iki ses programı şimdilik yeter.

goldwave ve audiocity'de yapılabilir.

auido city için mesela en kısa olarak ikili izi böl seçeneğini kullanabilirsin. sol 1. müzik, sağ 2.müzik olarak yapabilirsiniz yada track menüsünden add new araçlarından da olabilir.

Geri