Sevap amaçlı virüs isteği :)

Kodla Büyü

Accipiter

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar oğlum bilgisayarla çok fazla zaman geçiriyor. Kurallarımız var, saatlerimiz var ama zaman içinde esniyor ve kararlaştırdığımızdan daha fazla oturuyor pcye.

En büyük korkusu bilgisayarına bir şey olması. Düşüncem şu. Aynı ağdaki kendi bilgisayarımdan istediğim zaman oğlumun ekranına "Bilgisayarınız çok ısındı, oynamaya devam ederseniz işlemciniz yanabilir" gibisinden bir uyarı yollamak istiyorum. En basit şekilde nasıl yapabilirim? Bilenler paylaşırsa çok sevinirim..

netup school veya netsupport kurarak istediğiniz uyarıyı uzak bilgisayar ekranına gönderebilirsiniz.

iki bilgisayara da kurmam gerek sanırım? program kurarsam anlar hocam, programsız halletmem lazım.

Bir tane backdoor yerleştir başlangıçta calisan.bir uygulama olsun gizli çalışan uzaktan erisip pcye istediğini yapabilmelisin.backdoor en iyisi sonra komut satirindan sürekli bilgisayarı kapat.korkar bence

Kali linux da yaparsın.netcat ile de baglanirsin sadece Shell kodunu çocuğun pcsine çaktırmadan atmalisin.surekli çalışmalı. Güvenlik duvarını da kapat engellemesin.

sub7 trojan dır. Araştır.
Gençlik yıllarımda merak edip denemiştim.
Antivirüs yazılımınızın görmezden gelmesini ayarlamanız gerekiyor.

http://pcremoteserver.com/

Bu programı bilgisayara kuruyorsunuz telefonunuza da porgramını kuruyorsunuz sonra ağ üzerinden telefonunuzdan bilgisayarı istediğiniz gibi yönetiyorsunuz
Ben bunu kullanıyorum tavsiye ederim
Android için apksını google playden kaldırmışlar ben drivedan paylaşayım
Not: bilgisayar da telefon da aynı ağda olmalı, program ağ üzerinden çalışıyor internet üzerinden değil
https://drive.google.com/file/d/1QVQhI7TRcLL6CncSdkBiXgQ_bJJsgXl1/view?usp=drivesdk

Arkadaşlar oğlum bilgisayarla çok fazla zaman geçiriyor. Kurallarımız var, saatlerimiz var ama zaman içinde esniyor ve kararlaştırdığımızdan daha fazla oturuyor pcye.

En büyük korkusu bilgisayarına bir şey olması. Düşüncem şu. Aynı ağdaki kendi bilgisayarımdan istediğim zaman oğlumun ekranına "Bilgisayarınız çok ısındı, oynamaya devam ederseniz işlemciniz yanabilir" gibisinden bir uyarı yollamak istiyorum. En basit şekilde nasıl yapabilirim? Bilenler paylaşırsa çok sevinirim..
windows'un ebeveyn denetimini aktifleştirin hocam. istemediğiniz saatlerde kullandırmaz pc'yi. ama ona önce bir kullanıcı oluşturmanız gerekir.

bence yaklaşımınız yanlış. bu mantıkla ilerde çocuğunuz büyüdüğünde ciddi meselelerde sıkıntı çekersiniz. uzun uzun burada ders vermek istemem siz de öğretmensiniz.

Çocuğumuzu ikna etsek, ikna etmeyi basaramasak bile onun iyiliği için bazı kurallar koysak daha iyi olur sanırım.

arkadaşlar öncelikle herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.
bir yanlış anlama var sanırım. ben pcyi kontrol etmek istemiyorum. sadece ben istediğim zaman ekranında bir mesaj çıksın istiyorum, hepsi bu.

bunun yanlış bir yöntem olduğunu da düşünmüyorum. sonuçta o ekranda beliren mesaj yalan da değil. işlemci fazlaca ısındığında eskiden yanardı biliyorsunuz, şimdi korumalı üretiyorlar kendini kilitleyip kapanıyor bilgisayar.

lütfen kimse kusura bakmasın ama sorduğum soru pc ile ilgili bir soru. eğitim konusunda herkes kendi ilkeleri doğrultusunda kendi çocuğuna veya sorumlu olduğu insanlara davranabilir.

Bunu github üzerinden el birliği ile yapabiliriz. Müsait bir zamanda mobilden PC ye komut gönderen projeyi yapıp yüklerim. Client kisminida Python ile yaparsak tadından yenmez. .net ve Java ile çok kolay bı şekilde yapılabilir zaten.

Kolay seçenek: Bozun windows u gitsin.
Daha iyisi: Bilgisayar yok sana bu yaz der ve hediye olarak ona bir set test kitabı alırsınız
Daha da iyisi: Bilgisayarı LetGo da satıp, ona birden fazla set test kitabı almak

Kolay seçenek: Bozun windows u gitsin.
Daha iyisi: Bilgisayar yok sana bu yaz der ve hediye olarak ona bir set test kitabı alırsınız
Daha da iyisi: Bilgisayarı LetGo da satıp, ona birden fazla set test kitabı almak
Bıçağı örnek alalım.Bıcak birini öldürmek için kullanıldığında kötü,Bir şeyleri kesmek için kullandığında faydalıdır.
Millet yapa zeka dünyayı ele geçirecekmiş,gizliliğimiz ihlal ediliyor diye diye teknolojiden korkuyor. Valla bana göre
bunlar orta cağdaki denizlerde canavarlar var hurafeleri gibi.Çocuk ve canavar animasyonunu izlediysen çocuk hiç eğitim almamış
fakat kalbi saf canavara ben sana taklidi öğretirim sen de bana kılıç kullanmayı öğret dediğinde aslında çok güzel öğütler veriliyor.Oradaki
dövüş sanatı olduğu için davranışcı kuram var fakat siz asıl konuya odaklanın.Aslında eğitim düzgün verildiğinde insanın içindeki karanlık da
yok olur.Demek ki Bilgisayar,elektrik kötü değil kötü olan ise onu gereksiz veya kötü amaçla kullanmaktır.Demek ki olay nereye geliyor.
sorun insanın iradesinde.İrade yani nefs ,düzgün eğitim ve ahlakla istenilen şekilde yoğrulabilir.Python öğret.Sonra udemy den machine learning ögrensin.
Sonra 20 yaşına geldiğinde kafasını gereksiz testlerle doldurmadan yapay zekaya yönelsin.AI(yapay zeka), eğer dünyayı ele geçirecekse biz öğrenelim
de sonra neyle savaştığımızı bilelim :D

Geri