Shadow User ( Bilgisayar Koruma Programı)

Kodla Büyü

mogretir

Site Gezgini
DeepFreeze den daha kullanışlı, benzer bir program. Bu programda istediğiniz disk bölümünü ya da herhangi bir klasörü koruma kapsamından çıkartabiliyorsunuz. Eğer laboratuarınızda ağ bağlantınız iyi çalışmıyorsa ve öğrencilerin yaptıkları bilgileri bir klasörde saklamak istiyorsanız çok kullanışlı bir program.

Ayrıca öğrenciler tarafından bilinmediği için iptal etmeye çalışan öğrenci de olmuyor.

http://rapidshare.com/files/307727434/S ... r.rar.html
rar şifresi: www.sinavagir.net

herhangi bir klasörü korumadan çıkartma işlemi güzel hocam,

deneyelim bakalım! tesekkurler.

Teşekkürler hocam.Deep freeze başıma bela oldu bu sene.Üç senedir kullanıyordum bu yıl kaldırıp kuramaz oldum.Kimilerine kurulmuyor.Bunu yarın hemen kuracam pclere.Klasör özelliği de ilaç gibi oldu vala.

Hocam Anlattıklarınız(Klasör Ayırma ) güzel..ne zamandır kullanıyorsunuz..veya problemler i varsa belirtebilirmisiniz.. :)

Hocam ben 4-5 yıldır bu programı kullanıyorum. Çok memnunum. Şimdiye kadar büyük bir sorun yaşamadım.

İlk kurulumdan sonra da hdd'nin snapshot'ını alabiliyor mu? Yani tek bir baseline mı var, yoksa kullanıcı yeni baselinelar belirleyebiliyor mu?

hocam programı kurup ayarladım, şifre de verdim. ancak masaüstünde deneme amaçlı klasör oluşturup yeniden başlattım fakat klasör aynen yerinde duruyor. yeniden başlatınca silinmesi gerekmiyor mu?
ayrıca program hiç bir işlem için şifre istemiyor?

arkadaşlar bu program elinde olan var mı okuladaki bilgisayarlara kurmayı düşünüyorum nette olanlar ya süre kısıtlamalı ya da virüslü yükleyebilecek arkadaş varsa şimdiden teşekkürler

Geri