Sıfır Km. Dijital Pano

Kodla Büyü
dijital pano
Hocam öncelikle faydalı ve farklı bir çalışma yapmışsınız sizleri tebrik ediyorum. yalnız bu panoyu ben indiremedim. kullanmayı çok istiyorum. yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

Hocam eklentilerde var ilk mesajın altında... İndirilebiliyor...

Konu açılmışken hocam izin verirseniz bu tasarım üzerine pano hazırlamak istiyorum... Kodlarım neredeyse tamam ama kendi tasarımlarım iğrenç ötesi... Müsadeniz olursa asp olarak kodlayıp paylaşırım...

Veya benzer bir tasarım (blok yerleşimi vs, renk-şekil düzeni vs) yapan olursa epey bir kısmının kişiselleştirilebileceği bir pano çalışması yapıp paylaşmak istiyorum...

s_kajmeran' Alıntı:
Hocam eklentilerde var ilk mesajın altında... İndirilebiliyor...

Konu açılmışken hocam izin verirseniz bu tasarım üzerine pano hazırlamak istiyorum... Kodlarım neredeyse tamam ama kendi tasarımlarım iğrenç ötesi... Müsadeniz olursa asp olarak kodlayıp paylaşırım...

Veya benzer bir tasarım (blok yerleşimi vs, renk-şekil düzeni vs) yapan olursa epey bir kısmının kişiselleştirilebileceği bir pano çalışması yapıp paylaşmak istiyorum...

Hocam tamamen size aittir kullanabilirsiniz. Hatta gerekiyorsa PSD tasarımı bulabilirsem paylaşayım.
İdareye geçtiğimden dolayı pek ilgilenemedim.
Kolay gelsin.

@adnan54 hocam çook teşekkürler... 1. mesajda psd var zaten... Azıcık düzenleyip inşallah aöf sınavlarındna sonra yayımlarım...
Tekrar teşekkürler...

Geri