Şifresiz Faz2 Windows 8 Güncel Nisan 2019 Acronis İmage İmaj

Kodla Büyü
hocam bunu rufus ile yazdırıyoruz değil mi? tib uzantısını görmedi ama, kaçırdığım bir şey mi var?

Hocam Acronis ile USB bellek bootable yaptım. Yine acronis ile de paylaştığınız dosyayı USB belleğe aktardım. Çarşamba günü deneyeceğim. İnşallah becerebilmişimdir. Özelden de mesaj yazdım size bikaç sorum vardı. Şimdiden teşekkür ediyorum hocam emeğinize sağlık.

Merhaba hocam, yine ben :) hem özelden hem buradan sürekli hocama sorular sordum. Sormaya da devam edeceğim. Acronisle tahtayı açtım ama Gözat kısmında kaldı.

upload_2019-10-23_12-40-24.jpeg

En sonunda acronis ile 2 tahtaya imaj atmayı başardım. Sıkıntı çıkaran tahtalar olunca kullanacağım. Hocama tekrardan teşekkür ediyorum, emeğinize sağlık.

En sonunda acronis ile 2 tahtaya imaj atmayı başardım. Sıkıntı çıkaran tahtalar olunca kullanacağım. Hocama tekrardan teşekkür ediyorum, emeğinize sağlık.
Teşekkürler hocam acronisle kendi imajlarınızı da kolayca oluşturabilirsiniz, özel mesajlar da bi sıkıntı var gelmedi yazdıysanız.

hocam imaj için cok tsk ederim öncelikle. Başka bir imaj da denedim, bu imajıda denediğimde şoyle bir hata veriyo, hard disklemi alakalı bioslamı bilemiyorum.Akıllı tahta daha once düzgün olmasada calısıyodu.şimdi su hatayı veriyor ne yapmam gerekir. daha once basına gelmiş arkadaşlar varmı. önerileriniz nelerdir

Ekli dosyalar

• IMG_20191105_164252.jpg
    IMG_20191105_164252.jpg
    142.3 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20191105_164257.jpg
    IMG_20191105_164257.jpg
    140.6 KB · Görüntüleme: 13
Geri