Silverlight Yüklenmiyor Neden ?

Kodla Büyü

adem_61

Site Gezgini
MEB in uygulamaya koyduğu kursiyer net sunularını izlemek için bilgisayarımızda silverlight adlı bir program yüklü olması gerekiyormuş.Okuldaki pc de sorun yok yükledim ve izliyorum ancak evde kişisel pc'mde yüklenmiyor.%90 a kadar geliyo ve başarısız diyor.nerden kaynaklanıyor olabilir.

hocam regedit e gir f3 yap silverlight yaz karşına ne çıkarsa sil ama 100 e yakın dosya siliyorsun sonra tekrardan kur kesin çözüm kolay gelsin

Hocam regedit e girdim silverligt yazdım tamam dedim ancak bişey çıkmadı.Eksik bişey mi yaptım acaba ?

adem_61' Alıntı:
Yok mu arkadaşlar bu konuda bilgisi olan ?

Regedit e gir. Pencere karşına geldikten sonra CTRL+F ye bas. Arkadaşın yukarda dediği gibi bul yazan yere " silverlight "yaz. çıklan sonucu delete tuşuna basarak sil. Sonrasında F3 tuşuna bas ve karşına gelen sonucu sil,. Bunu hiç sonuç bulunmayana kadar devam ettir. Sonrasında son sürümü yükleyebilirsin. Kolay gelsin.

Düzeldi dedim ama yanlışlıkla başka şeylerde sildim galiba,sisstem geri yükleme bile açılmadı.her yolu denedim olmadı.hiç bir sayfayı açmıyo pc format attım
Yok mu arkadaş ya şu silverlight kurmama yardımcı olacak bi müslüman.Kursiyer net için bu gerekiyo ama bir türlü kurulmuyor.%90 a geliyor ve başarısız diyor. Yardımmmmmmmmm :(

bunu yaptım silverlight silindi bende...
sol en alt bilgisayarı kapadığın yere program kaldırdığın yuvarlak renkli şeye tıkla
çalıştır tıkla
regedit yaz tamama tıkla
sol panoda kutuda her ne zikimse bilgisayarım var o mavi kutu tıklanmış olsun yani en üstteki
düzen bul tıkla
silverlight yaz sonrakini bul de
sağ panoda işaretli mavili olanı sil ne
sonra tekrar düzen bul sonrakini bul de (arama kutusunda silverlight yazmıyorsa tekrar tekrar yaz)
geleni yine sil sağ panodaki işaretliyi sil
sol panoda silverlight yazıyorsa onu da sil, yazmıyorsa silme (durmadan ara sol ve sağ panoda silverlight yazan seçili her çıkanı sil, her aramada 1 tane çıkar, sağda seçili çıkmassa solda silverlight seçili çıkar onu da sil, silver zımbırtısı yazmıyorsa silme, en son arama biter.)
durmadan böyle ara
en son arama bitti, öğe kalmadı der
şimdi silver zımbırtısını yükle
ben böyle yaptım oldu, yükledi
bu lanet olası internetin de taaaaa .........

Geri