Sınav

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
arkadaşlar sınavı nasıl yapacaksınız sadece sınab için okula getirtmek istemiyorum ama diğer türlü de nasıl olacak sınav bilemedim

İyide uzaktan eğitime katılım oranı %20~30 larda ,sınav olsa ne olacak. Birçok öğrenci sınavı geçeyecektir. Bence birkaç hafta sonra ortaokullarda yüzyüze eğitime başlayacak. Sonra sınavdan bahsedebiliriz.

Bakanlığın yaptığı açıklama gayet net. Devam zorunlu değil ama eba tv ve canlı yayın dersleri takip etmek gerekli. Çünkü sınavda öğrenciler öğretmenin anlattığından sorumlu. Sınavlar okulda kurallara uygun olarak yüz yüze yapılır. Dahası yok. Öğrencinin derse girmedi, dersi takip etmedi vs bahanesi yok. Mantıklı mı değil mi orasını bilemem kişiye göre değişir ama öğrencilerden keyfi gelmeyen, okul var diye çıkıp gezip eve giden öğrenciler var.

Bakanlığın yaptığı açıklama gayet net. Devam zorunlu değil ama eba tv ve canlı yayın dersleri takip etmek gerekli. Çünkü sınavda öğrenciler öğretmenin anlattığından sorumlu. Sınavlar okulda kurallara uygun olarak yüz yüze yapılır. Dahası yok. Öğrencinin derse girmedi, dersi takip etmedi vs bahanesi yok. Mantıklı mı değil mi orasını bilemem kişiye göre değişir ama öğrencilerden keyfi gelmeyen, okul var diye çıkıp gezip eve giden öğrenciler var.
Evet hocam doğru. Zaten kasım başında ara tatil öncesi sınavlar planlanacak büyük ihtimalle. 2 - 3 hafta sonra sınavlar yapılacak.

ben her hafta özet atıyorum eba'ya.
altına da not düşüyorum deftere yazılacaktır diye.
sınav olursa o dökümanlardan yaparım.
ekliyorum buyrun:

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    41.5 KB · Görüntüleme: 85
  • 2.JPG
    2.JPG
    41 KB · Görüntüleme: 73
  • 3.JPG
    3.JPG
    42.7 KB · Görüntüleme: 69