Sınıf Panosu resimleri

Kodla Büyü

criminal35

Site Gezgini
Arkadaşlar sınıfı olan arkadaşlar için sınıf panosu başlıkları yaptım sınıfıma astım gerçekten çok güzel görünüyor.

öneri;
Resimleri 2 ye bölüp verdim. Her biri bir a4' e sığacak şekilde yazıcıdan renkli çıkartın sarı renkli kartona birleştirip yapıştırın... üstünü jelatinle kaplayın...
ATATÜRK KÖŞESİDE EKLENECEKTİR....

Osman GÜNGÖR
Varto Yatılı İlköğretim Bölge Okulu - MUŞ
SDÜ - 2006

Ekli dosyalar

• duyuru1.jpg
    duyuru1.jpg
    153.5 KB · Görüntüleme: 9,041
  • duyuru2.jpg
    duyuru2.jpg
    156.6 KB · Görüntüleme: 9,040
  • belirli1.jpg
    belirli1.jpg
    198.2 KB · Görüntüleme: 9,039
  • belirli2.jpg
    belirli2.jpg
    223.7 KB · Görüntüleme: 9,037
  • haber1.jpg
    haber1.jpg
    163.4 KB · Görüntüleme: 9,038
  • haber2.jpg
    haber2.jpg
    181.9 KB · Görüntüleme: 9,037
  • calisma1.jpg
    calisma1.jpg
    205.3 KB · Görüntüleme: 9,038
  • calisma2.jpg
    calisma2.jpg
    206.9 KB · Görüntüleme: 9,036
çok bekletmeden yaşayan ATATÜRK köşesinide vereyim...

sondaki rar lı dosyada 7c kısmının psd dosyası var kendi sınıfınıza göre düzenleyin...

Ekli dosyalar

• 7cve.jpg
    7cve.jpg
    255.1 KB · Görüntüleme: 9,016
  • ataturk.jpg
    ataturk.jpg
    200.6 KB · Görüntüleme: 9,013
  • ata.rar
    488.2 KB · Görüntüleme: 836
criminal35' Alıntı:
pek kimse beğenmemiş gibi...
hocam güzel olmuş elinize sağlıkta,bunları sadece kendi labınızda mı kullanıyorsunuz yoksa ne bileyim diğer arkadaşlarada duyurup elimde böyle bir şey var ilgilenene falan diyor musunuz.merak ettim işte.bu tarz şeyler çok güzel fakat renkli çıktim olmadığı için zor geliyor kağıda dökmek.illaki müdürün odasına girip önce ona açıklama yapıp sonra da renkli yazıcıyı kullanmak. :D

harika olmuş hocam. Birde bilişim ve internet klüp panosu için birşeyler yapsanız çok güzel olur...

eminem' Alıntı:
criminal35' Alıntı:
pek kimse beğenmemiş gibi...
hocam güzel olmuş elinize sağlıkta,bunları sadece kendi labınızda mı kullanıyorsunuz yoksa ne bileyim diğer arkadaşlarada duyurup elimde böyle bir şey var ilgilenene falan diyor musunuz.merak ettim işte.bu tarz şeyler çok güzel fakat renkli çıktim olmadığı için zor geliyor kağıda dökmek.illaki müdürün odasına girip önce ona açıklama yapıp sonra da renkli yazıcıyı kullanmak. :D

ben bunları sınıf rehber öğretmeni olduğum sınıfımdaki panolar için yaptım. Tüm branşçılar faydalanabilir. Zaten bir sınıf yapınca bütün okula ister istemez yayılıyor. Aynı sorun bende de var müdüre gidiyorum çıkartmak için ama tek farkımız soru sormuyor yazıcı sizindir deyip yerini bana veriyor üstüne birde çay söylüyor.

teşekkürler arkadaşlar
@hasemrah senin çalışmada güzel olmuş bende başladım yapmaya güzel bir külüp başlığı olur inşallah

kulüp başlığı için çalışmalar devam ediyor bir kaç tane farklı şekilde yapacağım şimdilik bir tanesini vereyim.

Ekli dosyalar

• biltek.jpg
    biltek.jpg
    247.7 KB · Görüntüleme: 2,689
Geri