Sınıflarınızda sınav not ortalamalarınız kaç oluyor?

Kodla Büyü

muzyonur

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar...
Benim 6.sınıflarda sınav ortalamalarım genelde 75-80 arası oluyor. son sınavımda 75 oldu. Daha yüksek olmasını isterdim.
Sizlerin genelde kaç oluyor? Üşenmeden yazabilirseniz hepimiz biraz genel izlenim ediniriz. Teşekkürler...

70 hatta 60lara indiği oluyor. Sorular zor mu, değil, 90-100 alan onlarca öğrencim oluyor. Lakin siz okulun potansiyelini dikkate alır ve diğer branşlarla karşılaştırırsanız daha gerçekçi olur hocam.

Henüz yapmadım ama geçmiş senelerde bende de 70-75 civarı idi.

ne yaparsan yap ortalamayı 90 üzerine çıkarmak bu eğitim sistemi ve düzen içinde çok zor

Bu yıl öğrencilerim niyeyse iyi... Sınıflarda buralardaki soruları bulup çalışan çok sayıda öğrencim var... Ve notlar çok çok iyi, şaşırtacak derecede iyi; anlam veremediğim şekilde iyi... Niyeyse iyi yani... :D

Okudugunu anlamayan o kadar ogrenci var ki, okumayi zaten heceleyerek yapiyor. Notlarinda bir anlamı yok diyerek umurlarinda degil, artık benimde umurumda degil, hayirlisi yani:)

Biz kolaylaştırdıkça öğrenciler de salıyor sanki. onca çaba emek karşılığını alamamak üzücü. benim notlarda çok uçurum oluyor. test sorularını boş bırakan öğrenciler oluyor.

bende de 60 - 70 arası hatta son sınavım 62... ebadan test hazırladım tek tek kazanım eşledim girdim toplam 35 adet. dedim ki bunlardan çıkacak.adam tenezzül edip cevaplamıyor bile.o yüzden içim rahat.ortalamaya takılmıyorum.çünkü soruları versem gene aynı olacak.

Soru şu: bir bilgisayara cep telefonu bağlandığında ağ iletişimi sağlanmış oluyor. Buna göre ağ oluşturmak için en aç kaç elektronik cihaz kullanılmalıdır..

Sınıfın yüzde 10u bilmiş. 5. Sınıf. Seçme ögrenci bunlar.

Özetle bulunduğunuz semt muhite göre değişirken bazı öğrenciler için bilişim dersi lüx.

Dün yaptığım sınavda sorulan sorulara çok kızdığım için neredeyse tüm soruların cevabını söylemiş oldum ve sınıfta 30 40 alan öğrencilerim var :mad:

Ortalama 46.. Aynı soruları nss ile sorunca bu ortalama 70 oluyo. Bu çocuklar görsel.

Ben lisedeyim ve ortalamalar 9. Sınıflarda çok düşük 40-50 arası ,80-90 ları duyunca çok sasırdım, acaba sorun bende mi diyorum,
10. Sınıflar bir nebze daha iyi

Geri