Sistem İnce Ayar 6.2 | Portable-Tavsiye Edilir (Konudaki Resimlere Bak )

Kodla Büyü

dellykt

Site Gezgini
Sistem İnce Ayar 6.2 | Portable

Adsız.png

Adsız2.png

Sisteminizle ilgili detaylı bilgi alıp, bir çok sorunu düzeltebileceğiniz ve sisteminizi kararlı hale getirebileceğiniz harika bir yerli yazılım.
Öncelikle yazılımın yerli olduğuna dikkat çekmek istiyorum. WMI ve REGEDIT üzerinden aldığı bilgileri kullanıcıya aktarır. Bu sayede bilgisayarınız ile ilgili bir çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınızın yavaşladığını düşünüyorsanız bu program sayesinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İndirme Linki

http://turbobit.net/5tlcjczno7cf.html

Program gayet güzel, çok detaylı özelliklere sahip, emeğinize sağlık. Tek önerim, yapılan değişikliklerin ardından "onaylıyor musunuz?" gibi bir uyarı olsa daha hoş olabilirdi. Seçim yapıldığı anda onaylanmış ve uygulanmış oluyor çünkü.

Program gayet güzel, çok detaylı özelliklere sahip, emeğinize sağlık. Tek önerim, yapılan değişikliklerin ardından "onaylıyor musunuz?" gibi bir uyarı olsa daha hoş olabilirdi. Seçim yapıldığı anda onaylanmış ve uygulanmış oluyor çünkü.
Dogrudur hocam programların eksikleri var. her yeni sürümde eksik olan veya eksik görülen kısımlar revize edilmektedir.

daha önce denemedim.ödeme konusu nasıldır bilmiyorum.

Ödemeyi Şimdilik FileShareAds Yapmıyor... Adsense Hesabın varsa Google yapıyor... yoksa Diğer Reklam Ağlarına üye olup reklam kodunu dosya paylaşırken yazıyorsun... dosyayı indiren kullanıcı dosyayı silmediği müddetçe reklamların gözükebilir.... günde 20 kere reklamın gözükse ayda 600 reklamın gözükür... Paylaştığın tek bir dosya için...

Geri