Siteme fiyat biçer misiniz? (Satılık)

Kodla Büyü

halk

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
http://www.tckimlikduzelt.com/

Arkadaşlar TC kimlik numaralarının yanlış hatırlanması, yazılması, eksik ya da fazla haneli olma durumları için bir web sitesi yaptım. Site TC kimlik numarasını düzeltip veriyor. Nerede kullanılacak derseniz resmi dairelerde hep işler TC ile oluyor ve muhakkak gelen listelerde falan elle yazılma vs. gibi sebeplerden dolayı sorun oluyor.

Kocaman bir reklam alanı yaptım. Yalnız cep telefonlarında görünüm oldukça dağınık oluyor. Web sürümü yapmayı da pek düşünmüyorum. Ama belki de yapılabilir. Şu teknolojileri kullandım:

-PHP (saf PHP, framework olmadan)
-Ajax
-HTML
-W3.CSS (css framework'ü)

Herhangi bir tasarım programı(WYSIWYG) kullanmadım. Hepsini elle NetBeans editöründe yazdım. NetBeans PHP ve Python için 10 numara. Java için zaten çok çok iyi.

CSS framework olarak twitter bootstap ile başladım. Ama kısıtlayıcı bir çok yanı olduğunu görünce daha hafif bir css framework seçtim. w3.css den pişman değilim. Bundan sonraki işlerimde react ya da angular kasmayı düşünüyorum.

Sitem için bir fiyat belirleyebilirseniz sevinirim. Siz olsaydınız kaça satışa çıkartırdınız? Benim aklımdaki fiyat: 2000 TL

ozgur24' Alıntı:
degişik olmus denedim işe yariyor bir kac rakami yanliş girip baktim dogrularini ekrana getiriyor ama keske yaninda adi yazsa...
site fiyat icin http://www.domainbulten.com yada bulten@domainbulten.com iletisime gecin

Adını yazma işi ancak şöyle olurdu: Internet'e sızmış olan bir veritabanı var biliyorsun. 3-5 ay önce gündeme gelmişti. O veritabanına entegre edilir ya da devlet veritabanlarından birinin açığı bulunup çekilere gösterilir. Ama bunlardan hangisini yaparsan yap kanun önünde suç olur. Fakat benim bu yaptığımın suç olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Altı üstü algoritma hesabı. Toplama, çıkarma, ihtimal hesabı vs.

Hesap ile ilgili 3 php dosyası var. biri 900 satır diğer ikisi 130 satır civarı. Yani 1250-1300 satır hesap işine gidiyor sırf.

Geri