sitemiz yorumlarınızı bekliyorum

Kodla Büyü
Değişik olmuş :) soldaki menünün inip çıkması güzel, en alttaki menüyü üste alsanız daha iyi olur, kadronuz kısmında resimlerin altında unregist mi yazıyor..

hocam site yi güncellemeyi unutmuşum farklı dosyalarını ftp ye atmışım en kısa zamanda düzeltiklecektir.

Hocam yapı bakımından çok eski tip siteler gibi olmuş renkler filan boğuyor. Elinize sağlık zamanla daha iyi olacaktır.

öğretmenler.html de başöğretmen olarak Atatürk'ü koymussunuz, çok güzel olmuş,
bir de öğretmenlerin altında unregist yazıyor galiba onu düzeltirseniz daha bir güzel olur,elinize saglık.

arkadaşlar sınıf öğretmeniyim siteyi yüklerken ufak bir yanlışlık yaptım inşallah en kısa zaman da düzelteceğim

byrmtuncer' Alıntı:
http://okulweb.meb.gov.tr/04/06/621724/index.html arkadaşlar yaptığım sitem son şeklini almıştır. sınıf öğretmeniyim her türlü eleştiri ve önerilerinizle desteklerinizi yorumlarınızı bekliyorum

Branşınıza göre site güzel hocam.
Yan menünün kayması hoş olmuş, yanlız aşağıya doğru çok uzayan siteleri ben sevmiyorum.
Üst kısımdaki elemanlar sanki gereksiz olmuş, alt kısım hoş duruyor.

Bu arada 1 yıl ağrı merkezde asker öğretmenlik yaptım, çok sevmiştim ağrıyı :)

mustafasangul' Alıntı:
Branşınıza göre site güzel hocam.
Yan menünün kayması hoş olmuş, yanlız aşağıya doğru çok uzayan siteleri ben sevmiyorum.
Üst kısımdaki elemanlar sanki gereksiz olmuş, alt kısım hoş duruyor.

Bu arada 1 yıl ağrı merkezde asker öğretmenlik yaptım, çok sevmiştim ağrıyı :)

eleştirlieriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim Ben de bulunduğum yeri çok seviyorum tek sıkıntı memlekete olan uzaklığı:) Yakın yer Olsa Buradan gitmek istemem :)

Geri