siz olsanız ne yapardınız..

Kodla Büyü

kerox

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar ben 1. hizmet bölgesinde görev yapan bir bilgisayar öğretemeiyim. ancak d ve e sınıfı ilçelerinden birinde zorunlu hizmetimi gerçekleştirirken önce okulumda formatör öğretemnlik yaptım arkasndan görevlendirme ile liseye müdür yardımcılığına geçtim. ebitefo sınavı ile ilde görevlendirilecek 3 öğretmen arasında ilk sırada yer alıyorum başka bir öğretemnle ama ama il 1. bölge ve benim dou görevim devam etmekte... çünkü 3 ayın üzerindeki görevlendirmelerde doğu görevinden sayılmayacak çünkü ilde olacağımdan... ben şu an için görevlendirme olayına sıcak bakmıyorum siz olsanız ne yapardınız..çünkü doğu görevim daha bitmdi bitmesinede 3 ene dahavar... önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum....

abdullah hocam sizmisiiniz. listedeki
şimdi anladım....valla hoam ben sevdiğiım m saydığım bir iki kişi ile fikir alış verişinde bulundum ama akıl akıl dan üstündür diyerek birde burdaki arkadaşlara danışayım dedim açıkcası bakalım bekliyorum senin branş ne hocam birde hangi ilçe hangi okuldasın...

sayın hocam bu durumunu bile bile neden sınava girdin derdin neydi diye sorarlar o zaman ili boşver ,müdür yrd da çünkü bunların hepsi görevlendirme
asıl olanı bitir yani dogu görevini sonra diğerlerine bak derim ,bu göreceli bişey,herkes ayrı düşüne bilir.
2 gün sonra adamın biri gelir formatörler sizi kafam sarmadı gidin derse geri dönünce ne olacak??sen şark görevini yapmamışın 2-3 cü bölgelere diyecekler peki geri dönünce zorunuza gitmeyecek mi?gitmeyecekse de gidin de il kordinatörü olun o zaman :mrgreen: :roll: :lol:

Ben olsam....

BUNGİ JUMPİNG YAPARDIM :mrgreen:
HOCAM VALLA ANLAYAMADIM YA KUSRA BAKMA

nedemek önemli değil hocam benim iş karışık neyse genede teşekkür.

hocam doğu görevinden sayılmayacak bir görevlendirmeyi kabul etmeniz mantıklı gelmiyor açıkçası.eninde sonunda bu hizmeti bitireceksiniz. ile geçmek değil de kendi ilçenizde ebitefo olarak görevlendirilme durumunuz yok mu? Nasıl olsa ilklerdesiniz...

malesef ilçe çok küçük ve ilçeye geçmek yerine okulum daha iy.

hocam bir de müdür yardımcılığı görevlendirmeniz varsa bence hiç yerinizden oynamayın. yönetici konumunda bir öğretmen ve de bilgisayarcı olarak öğrencilere hizmet edin. kazanç yönünden de pek bir artınız olmayacak nasıl olsa...

üzerinde idarecilik görevlendirmeleri olanların teklifleri zaten yapılamaz, düşünmenize gerek yok hocam...

Benim anladığım kadarını söyleyin size Hocam ilde çalışırken çalışma süresi dolmuş ve zorunlu hizmet için başka bir ile göndermemişler ve o ilin D E bölgesine görevlendirme yapılmış ve şimdide sınavı kazanmış ne yapıyım diyor bence hiç bu işlere girme derim hocam sen zaten turnayı gözünden vurmuşsun hiç yerinden kınıldama ama müd yrd. olarak görevlendirmende belki ileriki bir tarihte iptal edilebilir. Bi bakmışsın gerçektende zorunlu hizmetini paşalar gibi yapıyosun.
Görevinde devam et bence

Aslında senin durumda bi terslik var :| :| :x

sağol da neden iptal edilsin ki hocam şimdilik kötü şeler düşünmeyelim başımıza kötü eyler gelmesin değilmi?

ebf' Alıntı:
üzerinde idarecilik görevlendirmeleri olanların teklifleri zaten yapılamaz, düşünmenize gerek yok hocam...

hocam
böyle bir durum söz konusu mu gerçekten
bende görevlendirme müdür yardımcısıyım
ebifo başvurmak ta tereddüt ediyorum

valla bende okudum ama ben zaten ebitefo için görevlendirme istemeyeceğim...

Geri