sizce bu resim ne anlama geliyor ?

Kodla Büyü

mudamet

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bu resmi nasıl yorumlarsınız ?

Ekli dosyalar

• bu resim ne demek.jpg
    bu resim ne demek.jpg
    15.4 KB · Görüntüleme: 1,972
kalbiniz en değerli saatiniz dio birde zaman geçiyor hayatı yaşa dio birde zaman da kalbin kadar değerli herkese kalbini açma dio :wink:

Her büyük aşkın arkasından zamanla yeni aşklar doğar.. zaman herşeyin ilacı..yeni aşklar seni bekliyor.. birde herşeyde bir hayır var takma kafayı sana kızmı yok anlamı çıkar :mrgreen:

bizde de bunun aynısının kelebeklisi var, o ne anlama geliyor acaba

faruk8542' Alıntı:
Her büyük aşkın arkasından zamanla yeni aşklar doğar.. zaman herşeyin ilacı..yeni aşklar seni bekliyor.. birde herşeyde bir hayır var takma kafayı sana kızmı yok anlamı çıkar :mrgreen:

:puhaha:

iki kişi (anne-baba) ailede mutlu bir kalpte birleşerek, canlarından bir parça olan çocuklara sahip olurlar:)
saat duvaar saati ve dekoratif! (aynalı saatlerden :D ) aile ordan aklıma geldi.

bir insan ki kalbi çok gzl ve geniş ve etrafına sürekli güzellikler, ,iyilikler yayıyor benim bakınca ilk düşünüdm bu oldu:):) : :D

Etraf karanlık, kalbin kendisi aydınlık ama içinde karanlık noktalar var. Kalpteki karanlıklar dışarı atılınca beyazlaşıyor...
Kısaca içindeki kötülükleri tutma dışarı at diyor :puhaha:

Her gidenin bıraktığı boşluk zamanla geçiyor diyor. Belki de doğrudur :idea: Ama görünüşe göre çok kişi gelmiş geçmiş bu kişinin kalbinden :sleep:

Kalp şeklinden inanılmaz anlamlar çıkarabilen bir millette satılmak üzere tasarlanarak iyi para kazanma amacı güden çin malı bir saat olarak algıladım.

atakom' Alıntı:
bizde de bunun aynısının kelebeklisi var, o ne anlama geliyor acaba

Kalpsiz olandan var kelebekli. Müzik bölümünd eokuyan bir arkadaş zaman hızla gidiyor demişti. Oysa bende bildiğin duvar süsü niyetine aldıydım :p

...yüreğime bir gül çizdim; kanlı yaş ile...
...yüreğimde yara var, durmadan kanar...
...ah çatal olur anaların yüreği...
...
:)
bi dee; yau arkadaş bu mebweb şifre sıfırlama linkini bi türlü halledemedim yauuu!!
:lol:

dikkati bakarsak 4 ü buldumu kalp tamamlanıyo :wink: :D subliminal mesaj

zaman geçtikçe hayatınızdaki insanlar tek tek bu dünyadan ayrılıyor.

güzel bi saat olur bu tasarımdan. kalpler ayna olacak yalnız.

2 kalp bir bütün kalpte birleşmiş ve evlenip 9 çocuk sahibi olmuşlar.. çocukların yaşı birbirine çok yakın :):)

Kalbin içinde üç kalp dokuz tane de dökülen kalp
Adamın biri üç kadınla evlenmiş 3'er tane de çocuk olmuş al sana 12 nüfus.
Besle besleyebilirsen :scared:

Geri