Sizce EĞİTEKİN Hangi Projeleri daha faydalıdır? ANKAET

Kodla Büyü

Sizce EĞİTEKİN Hangi Projeleri daha faydalıdır?

• Yazarlık Yazılımı

Oy: 1 7.7%
  • Web Tabanlı İçerik Geliştirme

Oy: 4 30.8%
  • İntel Öğretmen Programı

Oy: 0 0.0%
  • İntel Öğrenci Programı

Oy: 1 7.7%
  • Bilişimci Martılar

Oy: 2 15.4%
  • Microsoft Yenilikçi Öğretmenler

Oy: 2 15.4%
  • Cisco Sertifikasyon

Oy: 3 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    13

sayarbilgi

Site Gezgini
Oylama yaparsanız belkide eğitekte görür gereksiz projeleri kaldırıp proje kirliliğinden kurtulur.

Hocam hiçbiri seçeneği de olsaydı keşke. İki, üç, bilemedin dört haftalık kurslarla kimsenin yetişeceğine inanmıyorum ben. Bu kadar kolay olsaydı keşke bu işler.

Bu kadar olumsuz olmayın ve projelerin hedef ve amaçlarını lütfen okuyun bu projelerin hepsinin toplam içeriği yakında oluşturulacağını bildiğim egitim.gov.tr nin alt yapıs ıniteliğindedir.Biraz bölük pörük ve parça parça yürümekte ama nihai hedef e-öğrenmeyi tüm Türkiye de hayata geçirmektir.Kurs seminer ve eğitimlere katılanlara söylüyorum son dönem içerisinde yapılan tüm yönetmelik değişikliklerine baktığınız zaman bu tüm çıplaklığı ile görülmektedir.Öğrencileri ürün dosyaları,portfolyolar çevrimiçilik,internetin okullarda yagınlaştırılması v.s. hepsi ama hepsi altlıktır bunların.Amacım projelerin savunuculauğuna soyunmak değil.Zaten resen alındığım bir eğitimde fark ettiğim gerçekleri yazdım.
Bağnaz ve tıkayıcı değil katılımcı ve çözümün parçası olmak lazım öğretmene yakışan budur bence...

Geri