Sizce hangi İnternet Paketi ?

Kodla Büyü

Dev Kitap Arşivi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Evime internet çektireceğim. Telefon hattım yok. Yalın olacak yani. TTNET'e baktım limitsizler pahalı gibi.
Siz hangi pakedi kullanıyorsunuz. Sizce hangisi iyi.
Paylaşırsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler

Re: Ynt: Sizce hangi İnternet Paketi ?

Koblonet yani uydunet kullan hocam.

Kayınbiraderim ayda 27 tl ödüyordu.
Limitsiz internet ve Kablo tv yayını dahil.

COBOL' Alıntı:

Ben de bunu kullanıyorum yıllardır. Harika bir şey bu yaa. Uydunet ne güzel bir şey :D

Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
COBOL' Alıntı:

Hocam giriş kattayım. Acaba sorun olur mu ki?
Dışarıdan kablo ile geliyor hocam.
Uydunet sadece marka.

Tek kötü yanı, sabit ip.Yani modemi resetlesenizde, ip aynı.

ucamus' Alıntı:
Superonlıne 59 tl sınırsız

memnun musunuz hocam ?
Superonline dan tabiki memnundur.Netice itibarı ile parayı veren hızı kapar.
Lakin süperonline kullanan ben bile, site ve server sunucularının upload hızları yetmediğinden dolayı, bu hızın belirgin avantajını göremedim. Ayrıca;
Kablonet te sınırsız, ama kullananlardan varsa olumsuzluk ( gerçekçi ve açıklayıcı) bende duymak isterim.
Sanırım kablonet e geçeceğim.Çünkü 50-60 tl para vermeyi anlamsız buluyorum.Zaten genelde interneti cep telefonundan mobil kullanıyoruz.

COBOL' Alıntı:
ucamus' Alıntı:
Superonlıne 59 tl sınırsız

memnun musunuz hocam ?
Superonline dan tabiki memnundur.Netice itibarı ile parayı veren hızı kapar.
Lakin süperonline kullanan ben bile, site ve server sunucularının upload hızları yetmediğinden dolayı, bu hızın belirgin avantajını göremedim. Ayrıca;
Kablonet te sınırsız, ama kullananlardan varsa olumsuzluk ( gerçekçi ve açıklayıcı) bende duymak isterim.
Sanırım kablonet e geçeceğim.Çünkü 50-60 tl para vermeyi anlamsız buluyorum.Zaten genelde interneti cep telefonundan mobil kullanıyoruz.

iyi dedin hocam haklısın aslında. TTNET 68 diyor. Çok vallahi...

Hocam ttnetin eski abonesiyseniz aboneliği bitireceğinizi söyleyin yeni fiyat veriyorlar gidin ttnete dilkçede verin kapansın diye son bi kez daha arayıp çok cazip fiyat veriyorlar..

bas_kan' Alıntı:
Hocam ttnetin eski abonesiyseniz aboneliği bitireceğinizi söyleyin yeni fiyat veriyorlar gidin ttnete dilkçede verin kapansın diye son bi kez daha arayıp çok cazip fiyat veriyorlar..

Geçen ay kapattım hocam. Tekrar fiyat vermediler hocam. Saygılar.

Telekom 68 tl mış. (Hocamızın yazdığına göre), Detayları bilmiyorum ama neyini düşecek? Düşse bile nereye kadar?

Süperonline 55 tl civarı ve ilk 3 ay ücretsiz.

Kablonet 30 tl civarı ve kablo tv yanında ücretsiz.
.
Yukardakiler Limitsiz/sınırsız tarifelerdir.Hızları hakkında bir fikrim yoktur ama ev ortamında tatmin edeceğinden emimim.Neticede, parayı veren memnundur.
Adil kullanım için hız limiti olabilir.
Fiyatlar yaklaşıktır.
Ek ücretler dahil, diğer Kesin bilgi ve kriterleri Araştırmanızı öneririm.

COBOL' Alıntı:

Hocam giriş kattayım. Acaba sorun olur mu ki?
Hocam kablonet iyidir ucuzdur hizlidir. Lakin ttnetten aldiginiz performansi alamayabilirsiniz.
radyo dinlerken yayin surekli kopuyor. Ttnette boyle bir sıkıntı yok. Ayrica yaninda teledunya almaniz gerekebilur. Emin degilim

COBOL' Alıntı:
Telekom 68 tl mış. (Hocamızın yazdığına göre), Detayları bilmiyorum ama neyini düşecek? Düşse bile nereye kadar?

Süperonline 55 tl civarı ve ilk 3 ay ücretsiz.

Kablonet 30 tl civarı ve kablo tv yanında ücretsiz.
.
Yukardakiler Limitsiz/sınırsız tarifelerdir.Hızları hakkında bir fikrim yoktur ama ev ortamında tatmin edeceğinden emimim.Neticede, parayı veren memnundur.
Adil kullanım için hız limiti olabilir.
Fiyatlar yaklaşıktır.
Ek ücretler dahil, diğer Kesin bilgi ve kriterleri Araştırmanızı öneririm.

Elbette hocam. Aslında söylediklerinizle araştırıyorum buarada. TTNET yalın internet durumunda + 15 daha ücret koyuyor. Bu da iyi değil benim için. Fatura 90'ı buldu... Daha ucuz bir yol bakıyorum...

Arkadaşlar yaklasık 1 yıldır kablo net (uydunet )kullanıyorum . hd receiver hediye verildi + modemde .internet sınırsız fakat aylık 10 gb akk var hız 20mbit .10gb bitince hızım 3 mbit oluyor .

fiyat sadece 29 tl 2 yıl tahattüte karşılık . internet yanında tv kanalları dahil 29 tl .

Fazlasıyla memnunum daha fazlasını ödemeyin .

not: uydunet baglatmanız için arayıp sizin evin oldugu yerde altyapı varmı diye sormanız lazım en büyük sıkıtıları bu .yoksa abone olamıyosunuz.

achillus27' Alıntı:
Arkadaşlar yaklasık 1 yıldır kablo net (uydunet )kullanıyorum . hd receiver hediye verildi + modemde .internet sınırsız fakat aylık 10 gb akk var hız 20mbit .10gb bitince hızım 3 mbit oluyor .

fiyat sadece 29 tl 2 yıl tahattüte karşılık . internet yanında tv kanalları dahil 29 tl .

not: uydunet baglatmanız için arayıp sizin evin oldugu yerde altyapı varmı diye sormanız lazım en büyük sıkıtıları bu .yoksa abone olamıyosunuz.

Sanırım kablonet sitesinden altyapı olup olmadığına bakılıyordu.

COBOL' Alıntı:
achillus27' Alıntı:

Sanırım kablonet sitesinden altyapı olup olmadığına bakılıyordu.
Lakin
Youtube izlenirken daim kesinti olduğuna bizzat tanık oldum.Youtube izlemek İmkansız diyebilirim.Yani cidden rahatsız oldum.Sıkıntı işte burada.
Film izlemeyi seven yada görüntülü haberlerde çok sıkıntılı.

achillus27' Alıntı:

Cobol hocam da değindi ama, film dizi vs seyretmek istesek durum nedir hocam ?

Kablonet adamı çıldırtıyor. Sürekli kopuyor sınırsız olmasına rağmen bazen cepten nete giriyorum. Ucuz sınırsız arayanlar için güzel. Ama her güzel şeyin bir kusuru oluyor.

her_dem' Alıntı:
Kablonet adamı çıldırtıyor. Sürekli kopuyor sınırsız olmasına rağmen bazen cepten nete giriyorum. Ucuz sınırsız arayanlar için güzel. Ama her güzel şeyin bir kusuru oluyor.

Yine de en mantıklısı bu gözüküyor hocam.

neverjealous' Alıntı:
bas_kan' Alıntı:

Hocam 63tl den kullandım 1 yıl ardından arkadaşımla ortak kullanmaya karar verdik ben kapattırayım dedim.
Müşteri hizmetlerini arayıp kapattırmak istediğimi söyledim nedenini sordu ekonomik sebepler 63tl çok fazla dedim peki size bir teklif sunalım 55tl olsun 1 yıl taahhüt dediler.
Yok kapatın dedim. Islak imzanız gerekiyor en yakın Türk Telekoma gitmem gerektiğini söylediler.
Gittim dilekçeyi doldurdum. Tekrar aradılar kapattırmamamı istediler ve 1 yıl taahhütle 46 tl teklif ettiler (Arkadaşıma söz vermesem bence çok iyi teklifti)
Kabul etmedim kapatın deyince karşıdaki bayan 46tl demi fazla dedi oda şaşırdı :)
Sonuç olarak kapattırdım..
Bu arada hattım yalındı.

bas_kan' Alıntı:
neverjealous' Alıntı:
bas_kan' Alıntı:

Hocam 63tl den kullandım 1 yıl ardından arkadaşımla ortak kullanmaya karar verdik ben kapattırayım dedim.
Müşteri hizmetlerini arayıp kapattırmak istediğimi söyledim nedenini sordu ekonomik sebepler 63tl çok fazla dedim peki size bir teklif sunalım 55tl olsun 1 yıl taahhüt dediler.
Yok kapatın dedim. Islak imzanız gerekiyor en yakın Türk Telekoma gitmem gerektiğini söylediler.
Gittim dilekçeyi doldurdum. Tekrar aradılar kapattırmamamı istediler ve 1 yıl taahhütle 46 tl teklif ettiler (Arkadaşıma söz vermesem bence çok iyi teklifti)
Kabul etmedim kapatın deyince karşıdaki bayan 46tl demi fazla dedi oda şaşırdı :)
Sonuç olarak kapattırdım..
Bu arada hattım yalındı.

46 da gayet iyiymiş aslında :)
Böyle bir teklif gelse kabul ederim :)

Geri