sizin okul sitesinde de sorun var mı?

Kodla Büyü

cilekes_ogrt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar dün okul sitesi server hatası veriyordu bugün 3 ay öncenin yedeği yüklenmiş, arada eklenen her şey gitmiş, hala admin paneline ulaşamıyorum "Sistem Bakım Çalışmaları Nedeniyle Geçici Süre Hizmet Verilememektedir." deniliyor sizinde siteniz 2-3 ay geriye mi gitmiş

Evet hocam siteye son eklediğim haberlerin hiçbiri yok. Panele girmeye çalışınca da dediğiniz hatayı veriyor.

Bizim okul sitesi de aynı http://sso.meb.k12.tr/ dediğiniz gibi darma duman etmişler, ne resimler kalmış ne dosyalar. Dosyalar bölümünden hiç bir dosya ne indiriliyor ne de açılıyor. Üstellik mebpanele de girilmiyor. Yani bakanlık okul sitelerinin verilerini koruyamamış, veya saldırı olmuş. Benim anladığım bu.
mebpanel de Sistem Bakım Çalışmaları Nedeniyle Geçici Süre Hizmet Verilememektedir. yazıyor

Bence bu is bakim makim degil . Bana gore saldiri .tabi bakanlik sunucularini koruyamayip cokunce elindeki son yedeklemeleri deniyo.hangisi tutarsa orayada bide yazi cakmislar bakim diye ....
Yersen....
Acizane benim fikrim.

Hala erişilemiyor :eek: :?
Benimde aklıma saldırı geldi ama belkide bakımdır??? :roll:

site sıkınıtlı bendede. Yönetim panelinede erişilemiyor. Düzelir inşallah en kısa zamanda

Geri