SJ Joomla 3.0 - Ücretsiz Joomla 3.0 Tema

Kodla Büyü

Braweheart01

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar ben bir temayı kolay kolay beğenmem , fakat bu temayı her yönüyle beğendim.
smartaddons firmasının çıkardığı ücretsiz tema özellikle modül pozisyonları bakımından TR'deki site yapılarına oldukça uygun. Yapısı ve tasarımı şık, kolaylıkla editlenebilir. Yapımcı sadece temanın yanında quickstart paketi de ücretsiz indirmeye sunmuş.
demo:
http://demo.smartaddons.com/#sj-joomla3
İndir:
http://www.smartaddons.com/joomla/downl ... sj-joomla3

Süpersin dostum. Adam gibi bir tema. Her şeyde kullanılır. Bu temayı beğenmeyen çıkmaz. :alkis: :++:

bu firmanın tüm temalarını beğeniyorum zamanında 3 aylık üyeliğim vardı tüm temalarını arşivledim free temaları bile çok güzel

hemen indirdim süpersin cokol hocam.. :+1:
üstte bir de framwork var o neyin nesi peki??

teşekkürler, ben de beğendim
bu arada joomla ile wordpress'in farkı ne?
hangisine yoğunlaşsam?

LÜTFEN KURULUM KLASÖRÜNÜ
TAMAMEN KALDIRMAYI UNURMAYINIZ.
Kurulum klasörü kaldırılmadığız sürece, güvenliğiniz için bu noktadan ileriye gitmenize izin verilmez.

kurulumu klasörünü kaldır a tıkladım orda kaldım ileriye gitmeme izin vermiyor.

k.cokol' Alıntı:
eğer halen hata veriyorsa quickstart paketi kurun quickstat paket hatasız sürümdür
Hocam teşekkür ederim, o şekilde oldu.

Şimdi joomlanın sağından solundan fışkıran hataları çözmekle uğraşıyorum artık. :)

mevcut' Alıntı:
k.cokol' Alıntı:
eğer halen hata veriyorsa quickstart paketi kurun quickstat paket hatasız sürümdür
Hocam teşekkür ederim, o şekilde oldu.

Şimdi joomlanın sağından solundan fışkıran hataları çözmekle uğraşıyorum artık. :)
siteniz gayet hızlı açılıyor bence joomla 2.5 a göre joomla 3.0 daha hızlı gibime geldi

arkadaşlar bu temayı ve plugin i kurdum ama bu şekle gelmiyor. yardımcı olabilecek var mı? birde quickstat paketini bulamadım elinde olan varsa gönderebilir mi?

quickstart ı kurdum ama tema aktif olmadı. nereden aktif edeceğim. şablonların içerisinde yok. ama dosyaların içerisinde tema gönüyor

matrix71' Alıntı:
quickstart ı kurdum ama tema aktif olmadı. nereden aktif edeceğim. şablonların içerisinde yok. ama dosyaların içerisinde tema gönüyor
quickstart ı kurmayı bilmiyorsun o zaman. quickstart paket tema ekle kaldırdan kurulmaz. hostingdeki herşeyi silersin. zipli paketi ana dizine açarsın. joomla kurulumunu yaparken örnek veriyi yükle yazan yere tıklarsın böylelikle demodaki paketin kopyası kurulur

Joomla yı iki senedir bıraktım.. Güvenlik açıkları çok fazlaydı.. şu anda nasıl bilmiyorum ...Artık wordpress kullanıyorum...

Merhaba Hocam verdiğiniz joomla tema gerçekten güzel acaba elinizde rt_voxel teması varmı?oda oldukça güzel bir tema ben bulamadım da? Şimdiden tşkrler

k.cokol' Alıntı:
matrix71' Alıntı:
quickstart ı kurmayı bilmiyorsun o zaman. quickstart paket tema ekle kaldırdan kurulmaz. hostingdeki herşeyi silersin. zipli paketi ana dizine açarsın. joomla kurulumunu yaparken örnek veriyi yükle yazan yere tıklarsın böylelikle demodaki paketin kopyası kurulur

hocam quickstart yüklemeyi yapıyorum ama şu örnek veri kısmını çözemedim... ondan dolayı olmuyor gibi... birazdan yine deneyip oradan bir resim koyarım. o konuda da yardımlarınızı bekliyorum....

sorunu kendim çözdüm. örnek veriyi default (önerilen) olarak yapınca demodaki gibi kurulum oldu. k.cokol yardımların için teşekkür ederim...

arkadaşım hızlı kurulum yaptım fakat joomla sürümü 3.0.1 ve ben güncelle dedim 3.2.3 e fakat hata verdi bunu nasıl çözebilirim

Geri