SJ Joomla 3.0 - Ücretsiz Joomla 3.0 Tema

Kodla Büyü
Hocam şablonu beğendim ve kullanmayı düşünüyorum ancak bir kaç sorum olacak

1. aşağıda resimde göründüğü gibi tarayıcıda site adı yanında free tema yazısı var onu nasıl kaldırcaz

2. alt satırdaki yazıyı nasıl değiştirebilir yada kaldırabiliriz

3. slider alanındaki yazıları ve resimleri nasıl değiştirebiliriz. rsimleri ftp ile değiştirsek bile üzerindeki yazıyı nasıl değiştircez

4. türkçe karakter sounu nasıl halledilir

5. fotoğraf galerisi olarak sayfa içinde hangi bileşeni kullanabiliriz

6. joomla site yedeği almak için hangi bileşen kullanılmak kolaydır

teşekkürler...

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4.8 KB · Görüntüleme: 1,591
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    4.6 KB · Görüntüleme: 1,591
  • Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    370.7 KB · Görüntüleme: 1,591
  • Ekran Alıntısı4.PNG
    Ekran Alıntısı4.PNG
    4.8 KB · Görüntüleme: 1,591
Arkadaşlar gözden kaçtı galiba sorum :) Bekliyorum joomlacıları

aak' Alıntı:
Hocam şablonu beğendim ve kullanmayı düşünüyorum ancak bir kaç sorum olacak

1. aşağıda resimde göründüğü gibi tarayıcıda site adı yanında free tema yazısı var onu nasıl kaldırcaz

2. alt satırdaki yazıyı nasıl değiştirebilir yada kaldırabiliriz

3. slider alanındaki yazıları ve resimleri nasıl değiştirebiliriz. rsimleri ftp ile değiştirsek bile üzerindeki yazıyı nasıl değiştircez

4. türkçe karakter sounu nasıl halledilir

5. fotoğraf galerisi olarak sayfa içinde hangi bileşeni kullanabiliriz

6. joomla site yedeği almak için hangi bileşen kullanılmak kolaydır

teşekkürler...
1-2. sorular Bu yazıyı değiştirmek için smartaddons.com a copyright remove ücreti ödemeniz gerekmektedir. Yalıllmıyorsam15 dolardı
3- Bunu modül yöneticisine girin burada slideshow modülü slaytları içerikteki resimden çekiyor. joomla makalesinin resmi slayt resmi oluyor
4- css dosyalarından yazı fontunu arial olarak seçiyorsunuz. o zaman olur
5- fotoğraf galerisi için simple image galery tavsiye ederim
6- joomla site yedeğini akeeba backup bileşeniyle alabilirsiniz

hocam slide show modülüne girdim ancak yazılarla ilgili bir değişiklik göremedim

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı6.PNG
    Ekran Alıntısı6.PNG
    44.7 KB · Görüntüleme: 1,580
aak' Alıntı:
hocam slide show modülüne girdim ancak yazılarla ilgili bir değişiklik göremedim

Hocam display options'tan introtext özelliğini gizle yapınca açıklama yazısı görünmüyor, ancak başlık hala görünüyor onu bende çözemedim, siz çözebildiyseniz banada yazarsanız sevinirim hocam...

hocam yönetici resim ve yazılarını göster diyosunuz ondan sonra düzenleme ekranı görünüyo

Arkadaşlar tekrar merhba

aşağıda gösterdiğim şekilde menü başlığı 2 satır şeklinde oluşuyo. onu tek satıra sığdırmak için menüyü genişletmek lazım ama css kodunu bulamadım. bakabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• Başlıksız-1.jpg
    Başlıksız-1.jpg
    32.1 KB · Görüntüleme: 1,448
aak' Alıntı:
Arkadaşlar tekrar merhba

aşağıda gösterdiğim şekilde menü başlığı 2 satır şeklinde oluşuyo. onu tek satıra sığdırmak için menüyü genişletmek lazım ama css kodunu bulamadım. bakabilir misiniz?

Güncel arkadaşlar

Sayın hocalarım hyeanali arkadaşımız sormuş günlerdir bekliyorum bende bir cevap veren olurmu diye .Arkadaşlar sj_joomla3_quickstart_j30_v1.0 paketini bende yükledim süper bir tema gerçekten tam anlamıyla kuruldu. Lakin joomla güncellemesini yaparken güncelleme bitiyor defalarca yüklememe rağmen güncelleme yapınca beyaz sayfa çıkıyor. Siz güncellemeyi denediniz mi sitenizi hiç.Aynı sorun sadece bizde mi var.Bunun bir çözüm yolu var mıdır?

Çok önceden paylaşılmışta olsa paylaşım için teşekkürler. Şuan temayı sağlayan siteye üye olunmadan indirme yapılamıyor. Free üyelik kısmından üye olmak istedim ama aktivasyon kodu mail adresime gelmedi hala sanırım gelmeyecekte :-1:
Eğer arşivinde olan arkadaşlar bizler için framework plugin + quikstart package + tema olarak paylaşım yapabilirler mi?
Teşekkürler...

Geri