Sketch Up

Kodla Büyü

pasha16

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Öğrencilere Sketch Up' ı öğretmeye başlıyorum. Daha önce bu programı anlatıp elinde dökumanı olan varsa paylaşabilir mi?
Öğretirken hangi sırayla gitmek gerekir. Bir yıllık plan yada öğretim planı yada kitap önerisi olan var mı?

Programı öğretmeye başladım. Öğrencilerde çok sevdiler. Ancak en doğru şekilde kademe kademe nasıl giderim onu arıyorum.
Bir de sadece 6 versiyonun Türkçesi bulabildim ve onu yükledim. Diğer gelişmiş versiyonlarını yüklemek istiyorum kütüphane kısmından yararlanmak için ama onlarında türkçesini bulamadım. Elinizde varsa paylaşırsanız sevinirim.

Ogretilesi ve islenilesi bir ders konusu baslamissiniz basarilar sayin hocam.youtubedan 50 ye yakin video izleyerek ogrenmistim

odtü nün yayınlamış olduğu bir kitap var hcam geçen sene bana örnek gelmişti. 15 tl civarı alıp kullanabilirsiniz, ama sitelerinde yok bulamadım baskısını kaldırmışlar sanırım

http://www.odtuyayincilik.com.tr/produc ... sarim.aspx

buldum...

ayrıca ilgilenen arkadaşlar için bir kaç tane daha bilişim kitabı var. sitesinden inceleyebilirsiniz

msingil' Alıntı:
odtü nün yayınlamış olduğu bir kitap var hcam geçen sene bana örnek gelmişti. 15 tl civarı alıp kullanabilirsiniz, ama sitelerinde yok bulamadım baskısını kaldırmışlar sanırım

http://www.odtuyayincilik.com.tr/produc ... sarim.aspx

buldum...

ayrıca ilgilenen arkadaşlar için bir kaç tane daha bilişim kitabı var. sitesinden inceleyebilirsiniz

Kitap öneriniz için çok teşekkürler. Sketch Up' ı anlatan arkadaşlar hangi versiyonu öneriyorsunuz. Ben türkçe olarak sadece 6 versiyonunu bulabildim. 8 ve üstü için türkçe versiyonu elinde olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Evren Çavuşoğlu'nun youtube kanalı var. Çok akıcı ve anlaşılır anlatıyor.
Ayrıca kendi DVD eğitim setleri mevcut.

Önerileriniz için teşekkürler. İlk hafta için beklediğimden iyi gidiyor. Umarım daha güzel ürünler ortaya koyarız.

SketchUp anlatan arkadaşlar. Elinizde yıllık plan varsa paylaşabilir misiniz?

bir kaç planda 2
donem in sonuna doğru 1.5 aylık konu var ama şöyle enaz 1 dönemlik konu olacak şekilde plan varmı. birde ark lar bu planın konuları nereden alınıyor biz kendimiz eklesek

Geri