Skoda Fabia nasıl bir arabadır?

Kodla Büyü

phileo

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bu arabayı çok merak ediyorum 2. eli nasıldır , özellikleri nasıldır,kullanımı nasıldır bu konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirebilirse sevinirim.
Şimdiden teşekkürler..

2005 model mesela hocam,
eski ile yeni arasında çok mu fark var acaba?

hocam eski ve yenisi arasında baya bi fark var özellikle tasarımı çok hoş bir araba. Motor olarak wolswogen ortak üretimi diyorlar. tasarım ve konfor olarak hoş bir araba ama yenisi, eskisini bilmiyorum

runalone' Alıntı:
:cry: :cry: :-1: adı bile garip ya onun
yo hocam adı da tipi de gayet karizma.ben geçen sene 14000 e aldım,120000kmde idi.biraz masraf yaptım.canavr gibi 1 senedir nerdeyse hergün biniyorum.tavsiye ederim yani.
bu konuyu isikayhan hocam ayrıntılı anlatır size.bi de bi hocam yeni model 1.2tsi motor almıştı,o da yorum yapabilir.

Alternatiflere bak hocam, 1-2 daha çıkabilirsen piyasası daha iyi olan bi araba alırsın.

2004 1.2 motor lpg li model 122.255 km de olan skoda fabia aldım. 10tl yakıt ile 60 km yol aldım. çok iyi bir araba. Bu arada ilk arabam değil ki mercedes zannedeyim.

reno symbol 2009
seat cordoba 2001
hyundai accent 2005 model
hyundai accent 1998 model

2004 MODEL SKODA FABİA BENCE HEPSİNDNE DAHA İYİ.HER YÖNDEN.

RS fiyatı 47.770tl :shock: .
fabianın ralli arabası.fiyat uçuk ama

hocam şuan 2006 fiesta kullanıyorum daha önce astra ve accent .. gecen ay bi arkadaşımın fabiasını kullandıktan sonra fiesta kalas gibi bi araba gelmeye başladı sürüş keyfi kesinlikle çokk iyi
gelelim kötü yanına ikinci eli yavaş gider acelem yok satarım dersen o da problem deil tabi
tabi hayırlısı olsunu en önce demem gerekirdi:)

ben araba alırken çok beğeniyordum, araştırınca da skoda yı walkswagen le bağlantısını filan söylediler, baya övdüler, amaaa piyasası yok, ben kendim aradım bualmadım sitediğim fabia nın 2. elini, bir tülü tutmuyor, ama kullanana herkes memnun, octavia da çok iyi diyorlar, sen al bunu, bundan sonrakş arbam ben de skoda alayım da, piyasası olsun bari.

arkadaşının nasıl kaza yaptığıda önemli. kaç model fabia ile yaptı kazayı?

hocam ben 1.4 tdi 2006 modelini kullandım bence çok iyi bir araç. Hem yakıt hem performans hemde güvenlik açısından süper bir araç. Tek sıkıntısı var motor gürültüsü malum dizel araba

Geri