SKYTURK360 birfikrinmivar Yarişmasında Yarışmacıydım.

Kodla Büyü
Nadir bey'in çalışması gayet güzel ve hoş bir çalışma olmuş.Ellerinize,kodlarınıza,lehimlerinize sağlık :)
Ancak yemeği yediren %60 estetiktir. Nadir bey evvela bir VTR hazırlayıp jüriye cihazın kullanım alanını ve gerekliliğini gösteren video göstermiş olsaydı başlangıçtaki jürinin kafa karışıklığı ve "nedir bu ne işe yarar" sorularını gidermiş olurdunuz. Daha sonra detaylara girerdiniz. Pazar payı ve analizi ise daha iyi çalışılabilirdi.Grafik ve tablolarla bunu da aşabilirdiniz. Konuşmaktansa sunum herşeyi çözer kısacası.
Kanaati acizanem bu yönde.
Makine ve bunu yöneten yazılımlarla uğraşmak gayet yerinde.
Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Bu arada 2:21 de sunucunun, "Beni işe alacan mı sunucu olarak" girişi acaip... Adam sunucu lafını duyunca, aklınca espri yapıyor...

Nadir hocamın o andaki şaşkınlığı görülmeye değer... Ancak tebrik ederim, gerçekten o sırada Nadir hocam soğukkanlılığını iyi muhafaza etmiş. :)

Bu arada hocam, sattım vs. senin açından sıkıntı olmasın. 657 olmak sebebiyle...

gerçekten tebrik ediyorum, sen bunu kutula ve netten herkese sat. :alkis:

Hocam son saniyesine kadar heyecanla izledim. Buna benzer projeler sanki daha önce duydum gibi ama beni heyecanlandıran aramızdan bir arkadaşımızın , böyle bir projeyi tasarımından,elektronik devresinden yazılımına kadar kendisinin yapması gurur verici bence.. Hocam çalışmalarınızda başarılar diliyorum bizimde böyle güzel projelere desteklerimiz olursa mutlu oluruz..

hocam bravo, bilgi ve birikimizi böyle bir proje de kullanmanız ve oradaki anlamak istemeyen insanlara başarıyla projenizi anlatmanızdan dolayı kutluyorum sizi. Ama sunucu galiba nasıl bir yarışma sunduğunun farkında değil, oraya program sunmaya mı geyik yapmaya mı gelmiş keşke bi sorsaydınız yayında.

Geri