Slaytları nasıl hazırlarım?

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Merhaba arkadaşlar, Bu sitenin anasayfasında bulunan slaytlardaki yazıları nasıl hazırlayabilirim? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Ayrıca site nasıl hazırlanmış, joomla ya da wordpress mi? Çok teşekkür ederim.

Sayın hocam, site wordpress'te hazırlanmış bir site. Slaytlardaki yazıları derken? Üst kısımdaki manşet bölümünde kayan yerden bahsediyorsanız, bunu wp'ye özgü eklentilerle yapabilirsiniz, hatta bu tür temalarla birlikte bu tür özellikler sunulabiliyor.
Yazdıklarınızdan tam olarak ne yapmak istediğinizi açıkçası anlayamadığımdan ancak bu kadar yardımcı olabiliyorum.

yakuphan' Alıntı:
Sayın hocam, site wordpress'te hazırlanmış bir site. Slaytlardaki yazıları derken? Üst kısımdaki manşet bölümünde kayan yerden bahsediyorsanız, bunu wp'ye özgü eklentilerle yapabilirsiniz, hatta bu tür temalarla birlikte bu tür özellikler sunulabiliyor.
Yazdıklarınızdan tam olarak ne yapmak istediğinizi açıkçası anlayamadığımdan ancak bu kadar yardımcı olabiliyorum.

Wordpress hazır bir template mi yoksa ücretli mi hocam? Anasayfadaki slide içindeki yazılardan bahsetmiştim hocam, aşağıya resim koydum.

Bu resimdeki yazılar nasıl hazırlanmış hocam?

Ekli dosyalar

• yazı.png
    yazı.png
    58.1 KB · Görüntüleme: 801
Photoshop ya da benzeri bir grafik programında hazırlandığını düşünüyorum. Zira o bölüm resim.
Site http://www.fuzzimo.com/ adresindeki vatandaşa özel olarak hazırlatılmış görülüyor.

Geri