smile adsl in performansından memnun musunuz?

Kodla Büyü

naydin84

Seçkin Üye
Seçkin Üye
telekoma her ay 70 tl vermekten bıktım artık. üstelik hızda hiçbir zaman seçmiş olduğum tarife kadar olmadı. yalın interbet uygulamasına geçildiğinden beri 3 defa gittim telekoma hepsinde de aynı cevap. alt yapıları henüz hazır değilmiş. ciddi ciddi telekomu bırakmayı düşünüyorum. en uygun olarak da smile ı gördüm. siz ne dersiniz? smile adsl kullanan arkadaşlar memnun musunuz? telekomun altyapısını kullanıyor biliyorum. buradaki alt yapı sorununu smile da yaşar mıyım? bu arada bitlis/tatvan da oturuyorum.

2 senedir smile kullanıyorum daha bir gün bile sorun yaşamdım.önceisnde bir o kadar ttnet kullandım hemen hemen herkes gibi ben de illah dedim taahhüt bitince hemen smile geçtim.sene başında kapmanya vardı smile da aradılar 2 sene taahhüt verdim bir yıl yarı fiyatına kullanıyorum şu an.2mb sınırsız 33,5 bir sene boyunca.ayrıca yarıyıl tatili olsun yaz tatili olsun müşteri hizmetlerini arıyorum ücretsiz olarak bir iş günü içinde netim taşınıyor istediğim numaraya bu sayaede boşada para vermemiş oluyorum.kısacası kesinlikle tavsiye ederim eğer bulunduğunuz yerde fiber internet yoksa tabi :roll:

bitlis/tatvan yazısını sonradan okudum herhade fiber orayada gelmemiştir dolayısıyla smile ı tavsiye ederim hocam.
alt yapıya gelince netimi son taşıttığımda hatta sorun oldu daha önceden olmamasına rağmen.mesai sati dışında smile ı aradaım arıza kaydını aldık dediler yarımsaat sonra telekomdan arayıp sorunu giderdiklerini söylediler.

smile adsl kullanıyorum, eskişehir merkezde 8mbps desteklemiyor, 4 yaptılar şimdi de haftada bir balantı gidip geliyor, önemli olan alt yapı hepsi telekomun altyapınısını kullanıyor..

smile bende kullanıyorum. yaklaşık 3 yıl olacak sanırım. memnunum. ttnetin tek başına her istediğimi yaparım havasını çekemeyeceğim için smile geçmiştim.

Bir yıl Ankara taşra da olmak üzere 3yıldır smile kullanıyorum. Bir kere problem yaşadım ama çözdüler. Smile de herşeyi telefondan hallediyorsun. Yok telekoma gel başvuru yap. Böyle şeyler yok. Nakil bile telefondan ve 1 saat içerisinde gerçekleşiyor. Kampanyalarına bakmak lazım. Şuan ttnet ile aynı gibi kampanyaları ama avantajlı kampanyası olursa da hemen geçebilirsiniz.Smile iyidir :++:

kampanyalarına baktım hocam. yeni kullanıcılar için çok uygun fiyatları var ama tereddütteyim hala. böyle giderse bir ay içinde ben de geçicem.

Ben de biri kullanıyorum aynı senin problemi yaşadım hocam ondan dolayı geçtim buna. Çok düşünmeye gerek yok sanki ttnet de mükemmel mi aldık hizmeti :)

birtanyildiz' Alıntı:
Ben de biri kullanıyorum aynı senin problemi yaşadım hocam ondan dolayı geçtim buna. Çok düşünmeye gerek yok sanki ttnet de mükemmel mi aldık hizmeti :)

haklısın hocam suankinden daha kötü olamaz heralde...

evimde 2 gündür internet kesik.kaç oldu arıyorum hala müşteri temsilcisine bağlanamadım.sakın smile adsl e geçmeyin.sorun yaşarsanız muhattap olacağınız kimse yok

müşteri hizmetlerindeki sayı yetersiz onu söyleyerek başlayım. sıkıntın olduğunda bağlanmak için 5-7 dakikadan az beklemezsin.

ancak hız konusuna gelince 8mbit'e kadar tarifedeyim. torrentte film indirirken saniyede indirme hızı 1.1 mb. gördüm. 6 gb'lık filmleri 1 bucuk 2 saatte indirdiğim oldu.

telekomun altyapısını kullanıyorlar ancak portlarında fazla kullanıcı olmadığı için hemen hemen her zaman 8 mbit hızı bana verdi.

müşteri hizmetleri zayıf, hızı mükemmel diyebilirim.

sakın smile bulaşmayın; fatura evde olmadığım sömestride 120 tl geldi, bir de bağlantı gidip geliyor
müşteri hizmetlerini aradım kullanmazsan gelmez diyor.
Sonuç kapattırdım

esfuny' Alıntı:
sakın smile bulaşmayın; fatura evde olmadığım sömestride 120 tl geldi, bir de bağlantı gidip geliyor
Sonuç kapattırdım
kapatmak için herhengi irşey lazımmı bende kapattıracam ama yine telefon açmam gerek.17 dk bekleyip öyle bağlanabildim müşteri temsilcisine.arkadaş hızı iyi demiş ama ben diyarbakırda kullanıyorum smile adsl hız anlamında iyiliğini görmedim.

mostwanted' Alıntı:
esfuny' Alıntı:
Sonuç kapattırdım
kapatmak için herhengi irşey lazımmı bende kapattıracam ama yine telefon açmam gerek.17 dk bekleyip öyle bağlanabildim müşteri temsilcisine.arkadaş hızı iyi demiş ama ben diyarbakırda kullanıyorum smile adsl hız anlamında iyiliğini görmedim.

bende de bir ara gelip gitmeler çok oldu. o ara kapattırmak için aradım. kapattırmak için faks çekmek gerekiyor. sonra 1 sene yarı fiyatla kullanın dediler devam ettim.

hızı gerçekten çok iyi. arada bir gittiği oluyor. o zaman apartmanda ttnet kullanan arkadaş var onada soruyorum net nasıl diye o bendede yok diyor. yani smiledan kaynaklanan sıkıntı yaşamıyorum uzun zamandır.

2 gündür yok aradım(17 dk telefonda beklettiler) ve bana 2 iş günü içinde düzelecek dediler.bende açtım ağzımı yumdum gözümü(az daha küfür de edecektim son anda tuttum) acil olarak sorununuzu bildiriyoruz dediler bakalım akşama kadar gelecekmi

Geri