sms bekçisi, hattınızdaki smsleri kullanıyor..?

Kodla Büyü

hasan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
http://www.smsbekcisi.com/w1/index.php
bu programı kullanan var mı? Az önce denedim, telefonumu bilgisayara bağladım, excel dosyasından bilgileri çektim ve sms attım, kontrol ettiğimde ücretsiz smslerimi kullanmış.
Sorun çıkabilirmi?
Program hakkında bilgisi olan yazsın lütfen...

Hocam programın yazılımcısı benim. Eğer bir gün içerisinde bütün bedava SMS hakkını tüketmezsen problem çıkmıyor. Aksi halde operatör uygunsuz kullanıp diyerek hattını önce mesaja kapatıyor sonra tamamen kapatıyor

Hocam modem olmadan nasıl bağlayabiliriz telefonu bilgilendirir misiniz?

Cep telefonunuzun bilgisayarda aygıt yöneticisinde modem olarak listelenmesi şart. Çünkü AT komutlarını kullanıyor. Eğer cep telefonunuz windows tarafından modem olarak algılanırsa program hattınızı kullanabilir

Hocam hangi telefonlar için bu özellik kullanılabilir acaba benim telefonu bulamadı maalesef.

Android ve ioslar genelde desteklemiyor. Çoğunlukla Nokialar, Çin malı ucuz telefonlar o özelliği taşıyor. Ama en iyisi 3G modem ama "Bazı 3G Modemlerde de Windows modem özelliği bulunmayabiliyor." Bayideki tezgahtarlar bu konuda hemen hemen hiç bilgi sahibi değil. Modemi bilerek almak lazım

makrorganizma' Alıntı:
Android ve ioslar genelde desteklemiyor. Çoğunlukla Nokialar, Çin malı ucuz telefonlar o özelliği taşıyor. Ama en iyisi 3G modem ama "Bazı 3G Modemlerde de Windows modem özelliği bulunmayabiliyor." Bayideki tezgahtarlar bu konuda hemen hemen hiç bilgi sahibi değil. Modemi bilerek almak lazım
anladım hocam sağolun çalışmalarınızı tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim. Web sitenizde bu hususta bir duyuru yada bilgilendirme eklerseniz güzel olacaktır.

mnn' Alıntı:
kullanmayın hocam... :shock:
neden kullanılmaması gerektiğini ben de merak ettim. Program cep telefonundan yaptığınız mesaj gönderim işlemini pc üzerinden ve seri şekilde yapıyor. Bütün özelliği bu. Bu şekilde kullanım bütün android telefonlerin içerisinde standart olarak vardır. Örnek rehberden 50 kişi seçip toplu halde gönderim yapabilirsiniz. Aynı mantık

makrorganizma' Alıntı:
mnn' Alıntı:
kullanmayın hocam... :shock:
neden kullanılmaması gerektiğini ben de merak ettim. Program cep telefonundan yaptığınız mesaj gönderim işlemini pc üzerinden ve seri şekilde yapıyor. Bütün özelliği bu. Bu şekilde kullanım bütün android telefonlerin içerisinde standart olarak vardır. Örnek rehberden 50 kişi seçip toplu halde gönderim yapabilirsiniz. Aynı mantık

Hocam birşey yapmışsın ya seni taşlarla burda kendini açık etmeseydin :D

Bilsoft Toplu Sms porgramını denedim. android için çok kullanışlı.

Geri