Sobalifer kullanan varmi icinizde

Kodla Büyü

klmno

Süper Üye
Süper Üye
Malum kis ayi geliyor. Bulundugum yerde dogalgaz yok. Bizde mazotlu sistemle isiniyorduk. Fiyatlar arrttigindan mazotu birakmak istiyorum.
Sobalifer diye bir sistem duydum. Normal sobayi kuruyorsun. Soguk su ve sicak su bu soba icinden gecerek radyatorleri isitiyor. 100 metre kare yeri isittigi 6 ile 7 radyatoru kaldirdigi soyleniyor
Icinizde kullanan yada tavsiye edecek olan varmi

Ben hiç kullanmadım. Ancak Samsun Çarşamba ilçesinde köydeki dayımlarda var. Onlar memnun sanırım. Ürün olarak direkt sobalifer markalı mı bilmiyorum ama sistem bahsettiğiniz gibi işliyor. Bulunduğunuz yerde kış soğukluğu nasıl olur ona da bakmak lazım.

Hocam markasi nedir. Manisadayiz. Burada kis o kadar cok olmuyor. Fiyatlari nedir. Sisteme sobalifer deniyor ancak degisik markalar var. Ben kullanan ve memnun olunan bir urun almak istiyorum

Fiyati 2500 tlyi buluyor. Ne dersiniz iyi yatirimmi. Ozellikle firmalar konya ve trabzonda. Orada olanlar bakabilirmi

Doğalgaz gelmeden önce Konya'da kullanan arkadaşlarım vardı hocam. Gaz gelince de yarı fiyatı gibi bir fiyata bir şekilde sattılar. İş görür, Fuel Oil ve Mazot a göre daha avantajlı. Basit bir sistem, bir devirdaim motoru var, arıza yaparsa o yapar, tamir ve değişim maliyeti düşük. Kendiniz bile halledebilirsiniz.

Sobayi aldiktan ssonra devri daim motoru ve imbisat deposu almak geeekiyormus. Bunlarin fiyati ne kadar acaba

Bildiğim kadarıyla setin içerisinde bunlarda vardı, sadece petek sistemine bağlantı yapılıyordu hocam. Aldıkları firmaya tüm kurulumu yaptırmışlardı. Bahsettiğim dönem 2008, 1000 liraydı. Fiyata motor ve depoda eklenmiş olabilir.

Simdi sobayi satiyorlar depo ve diger parca ve iscilik ile birlikte 2500 tl oluyor

Konya menseli firmalarin sattigi urunler hemen bozuluyor diyorlar. Konyalilar yardimci olun lutfen

Arkadaslar ne dersiniz bu urunu alalim mi. Kullanan arkadsslara sorum su. Sistemi biz kurabikirmiyiz

Anladigim kadariyla millet dogalgaz kullaniyor. Bu sistemle ilgili bilgisi olan yok galibs

Geri