Sonunda Bitti : Dijital Pano(BT Sınıf Resimleri)

Kodla Büyü
Özgürgitarım valla bu nasıl bir sahipleniştir. Çok etkilendim doğrusu. Sınıf için yapabileceğim birçok şey geldi aklıma. bilgisayar bilginde iyi galiba. Teknik mezunu musun? Çok etkilendim... Birde hazır panolar falan nereden bulabilirim? Donanımla falan ilgili ya da bilgisayarla ilgili olabilir? :++: :idea:

özgür hocam hangi il ve ilçedesiniz?
okul adınız nedir?
umarım size gelen müfettişler bizlere denk gelmez :))
sizi örnek gösterip bize bi şey demesinler..

bu kadar emeğin üstüne Norm fazlasi olmak kabus olur heralde. güzel sınıfınızda nice mutlu yıllar dilerim size..

Hocam baya emek vermişsin ellerine sağlık,

Ancak sınıftaki ağzı açık çöp kovası teknoloji sınıfına uymamış
Masadaki kablolara çok karmaşık kablo kanalları kullanılsa daha temiz görünür. Yinede sizin zevkiniz.

valla cok guzel bi sinif cok begendim ama donanim bilginiz de cok iyi gibi gorunuyor hocam ellerinize saglik :) bazi alintilar yapilabilir bu siniftan:))

Hocam mükemmel bir sınıf olmuş. Keşke bende biraz şanslı olabilseydım bende 14 tane bilgisayar var 1996 çıkışlı win98'i bile zor çalıştırıyorum :(

ozgurgitarim hocam sınıfınız çok güzel olmuş, tebrik ederim. benim sınıfım sizinkiyle kıyaslandığında bomboş :( hemen iyileştirme çalışmalarına başlamaya karar verdim :oops:

yavuzkemal' Alıntı:
Hocam baya emek vermişsin ellerine sağlık,

Ancak sınıftaki ağzı açık çöp kovası teknoloji sınıfına uymamış
Masadaki kablolara çok karmaşık kablo kanalları kullanılsa daha temiz görünür. Yinede sizin zevkiniz.

hocam çöp kutusu için önerinizi dikkate alacağım....
kabloların bir kısmı, duvardaki kablolar içinde bir çözüm bulacağım, ikinci dönem :)

hele şimdilik bir dursunlar, gözümün önünde....

Merhaba herkese,
Bu da benim sınıfımın resmi.
Resim öğretmenimizin duvara küçük bir resim çizmesi(pacman) ile sınıfın havası biraz olsun değişti.

Ekli dosyalar

• BTS.jpg
    BTS.jpg
    109 KB · Görüntüleme: 2,675
vallahi ne diyeyim nutkum tutuldu :D bu dersi seviyorum inşallah dersimiz geri verilirde bu çalışmalar bi anlam kazanır

Üzerinde ne kadar emek olan bir sınıf. Bu derse her öğrenci severek girer. Çok renkli. Cıvıl cıvıl. :) Tebrik ederim sizi. :alkis:

bizde de 16+1 lik labaratuar da iki yıldır internet kullanılamıyordu. çocuklarla beraber hepsinin ağ kablolarını test edip bozuk olanların rj45 lerini yeniden yaptırdım. Şimdi tek problem yeni bir modem aldırmak müdür beye çünkü arasıra internet gidiyor. iki de bir modemi kapatıp açtırmak gerekiyor.

Sınıfınızı çok beğendim. Elinize sağlık. Bende kendi sınıfımdan birkaç resim ekledim.

Ekli dosyalar

• DSC02481 (Kopyala).JPG
    DSC02481 (Kopyala).JPG
    97.4 KB · Görüntüleme: 2,962
  • DSC02483 (Kopyala).JPG
    DSC02483 (Kopyala).JPG
    152.3 KB · Görüntüleme: 2,961
  • DSC02488 (Kopyala).JPG
    DSC02488 (Kopyala).JPG
    101.6 KB · Görüntüleme: 2,958
  • DSC02490 (Kopyala).JPG
    DSC02490 (Kopyala).JPG
    100.3 KB · Görüntüleme: 2,958
  • DSC02491 (Kopyala).JPG
    DSC02491 (Kopyala).JPG
    95.8 KB · Görüntüleme: 2,960
hocam ,sınıfınız gayet güzel, ellerinize sağlık.....

ufak bir not, lütfen yanlış anlamayın, hepimiz yapıyoruz bunu (benim de yaptığım bir hatadır) : duvara asılan zaten panodur, ayrıca pano yazmaya gerek yoktur, donanım panosu, klavye panosu gibi....
(donanım bileşenleri, klavye ve tuşları yazılabilir...)

bu arada yarısı kırık klavye ile sunum fikriniz de çok hoş....

Bende eski bir kasayı açıp içindekileri bir mukavva levhaya sabitledim. Anakart,hdd,güç power ve bir monitörü sınfın duvarına astım ve çalıştırdım.Kontrolünü de netsupport ile yapıyorum.
Buradan digital pano alıp o bilgisayarda çalıştıracağım. Şimdilik okul fotoğrafları slayt olarak gösterimde.
Fikir verenlere teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Fotoğraf1142.jpg
    Fotoğraf1142.jpg
    202.9 KB · Görüntüleme: 2,955
  • Fotoğraf1141.jpg
    Fotoğraf1141.jpg
    142 KB · Görüntüleme: 2,954
ne güzel çalışmalar çıkıyor....
güzel bir çalışma olmuş....bileşenlerin üzerindeki kağıtlar biraz karışık durmuş ama....

hocam ellerinize sağlık....

Hepinizin ellerine sağlık, ne kadar güzel sınıflar oluşturmuşsunuz. İnşallah hep böyle gider. Tebrik ederim

Nedense ben 7.yıldan sonra masamın tozunu bile almaya üşenir oldum. :(

ali04' Alıntı:
Bende eski bir kasayı açıp içindekileri bir mukavva levhaya sabitledim. Anakart,hdd,güç power ve bir monitörü sınfın duvarına astım ve çalıştırdım.Kontrolünü de netsupport ile yapıyorum.
Buradan digital pano alıp o bilgisayarda çalıştıracağım. Şimdilik okul fotoğrafları slayt olarak gösterimde.
Fikir verenlere teşekkürler.
Vay be uzay montajını duvara kurmak süper fikir :)

Geri