Sony M5 ve Sony E4g

Kodla Büyü

bomax01

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar bu telefonları almak istiyorum ama fiyatlar arttı.

Kredi kartının hesap kesim tarihini bekleyeyim derken başbakan istifa ve dolar yükselişte.

Sony M5 1179'dan 1209'a yükseldi. :x

Sony E4g ise 525'ten 547'ye yükseldi. :x

Önerileriniz nelerdir?

Sony x5 aldım ben 3 hafta önce.uzun süre lg kullanan biri olarak.yine olsa yine m5 alırım 1164 liraydı.g4 1200 dü.
Telefona gelecek olursak resim kalitesi çok iyi.bariz fark ediliyor.renkler çok canlı.modern combat 5i takılmadan oynuyorsun.ısınma orta seviyede..batarya 2650lik olmasına rağmen g3ten daha uuzun süre gidiyor.ort. 35 saat.güncelleme alıyor ki en önemli özelliklerinden biri.seri bir telefon geçişler hızlı.kasa sağlam.toz su geçirmiyor.

Olumsuz olarak sayacaksak 16gb lık alan.
10 üzerinden 9dur.tavsiye ederim.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaandemiroz' Alıntı:
Sony x5 aldım ben 3 hafta önce.uzun süre lg kullanan biri olarak.yine olsa yine m5 alırım 1164 liraydı.g4 1200 dü.
Telefona gelecek olursak resim kalitesi çok iyi.bariz fark ediliyor.renkler çok canlı.modern combat 5i takılmadan oynuyorsun.ısınma orta seviyede..batarya 2650lik olmasına rağmen g3ten daha uuzun süre gidiyor.ort. 35 saat.güncelleme alıyor ki en önemli özelliklerinden biri.seri bir telefon geçişler hızlı.kasa sağlam.toz su geçirmiyor.

Hocam mevzu fiyatların aşırı yükselmesi. Ne zaman inecek bu dolar? :verymad:

bomax01' Alıntı:
kaandemiroz' Alıntı:

Hocam mevzu fiyatların aşırı yükselmesi. Ne zaman inecek bu dolar? :verymad:

Hocam dolar kafayı kaldırdı.Artık inmesi zor.Yıl sonu en az 3.25 bekliyorum.

Geri