Sony Playstation 4 Pro Nasıl ve Nereden Alınır?

Kodla Büyü
Eğer paranız varsa sıkıntı yok. İnternet sitelerinden bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Ancak TeknoSa MediaMarkt gibi büyük teknoloji marketlerinde olma olasılığı yüksek.

Eğer paranız varsa sıkıntı yok. İnternet sitelerinden bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Ancak TeknoSa MediaMarkt gibi büyük teknoloji marketlerinde olma olasılığı yüksek.
Çok değişik fiyat bantları var hocam. 500GB / 1TB modelleri var. Başka bilmem gereken neler var? İlk defa alma niyetim oldu ve pek bilgim yok.

Kutulu oyun alırım derseniz 500GB modelini alın. Harddiske çok fazla yükleme yapmıyor, Blu-Ray sürücüden çalıştırıyor. Ama PS Store'a üye olur oradan indiririm diyorsanız 1TB olanı alın. Oyunların çoğu 40-50GB'dan aşağı değil çünkü. Ben 500GB ve kutulu oyun taraftarıyım. Çünkü PS Store'dan aldığınız oyunları satamıyorsunuz. Online içeriği de yoksa bitirince hesabınızda kalıyor öyle. Kutulu oyunları 2.el olarak satıp yerine başka oyunlar alıp oynarsınız en azından. Bunun yanında 4k televizyonunuz yoksa Pro modeli anlamsız. Slim olandan alın.

Pro modeli donanım olaram slim modelden daha üst seviye. Seçerken buna dikkat edebilirsiniz.
PS3 zamanında PS Storedan 2-3 kişi ortak oyun alınabiliyor ve fiyatı uyguna gelebiliyordu.
PS4de de aynı sistem devam ediyorsa HDD'yi yüksek seçmeniz yararınıza olacaktır. Zaman zaman PS Store'da gayet güzel indirimler de mevcut oluyor.

Araştırmalarınızda fiyat olarak ne buldunuz bilgi verirseniz sevinirim. Ben de fiyatlarını merak ediyorum.

Şu sıralar Ps4'lerin belli sürümlerine jailbreak yapılarak 4K oyunlar atılabiliyor. Piyasada kırık Ps4'ler var. Ben Pro'yu tavsiye ederim. Detaylar sizin için önemliyse ve 4K Televizyonunuz varsa Pro sürümü bunlar yoksa eğer Ps4 Slim sürümü alınabilir.

Ben de ilgileniyorum takipteyim.Dev ekranda bilgisayarsız oynamak istiyorum.PS3 fiyatları uygun hatta PS5 gelecek.Bu yüzden PS4 almak istiyorum.
Kullananlar yorumlarını yazabilir mi?İkinci el alacak olsak neye dikkat etmeliyiz?

İkinci el ps4 slim alınır mı arkadaşlar sıfır fiyatları uçmuş maalesef

Geri