Sony Vegas PRO 9.0 + Corel Video Studio Pro

Kodla Büyü

hakanotuken

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
SONY VEGAS 9.0

* Özel efektler ve başlıklar ilave edebilme
* Yakınlaştırma, döndürme, boyutlandırma gibi özellikler
* Çoklu menüler
* Asimetrik destek
* Dış DV monitor desteği
* Aynı anda birden fazla işlem yapabilme
* Sınırsız sayıda işlemi geri alma veya ileri alma
* Kolay çoklu medya yaratma
* Video dosyalarında AVI, DV, SWF ve MPEG 1 & MPEG 2 formatlarında çalışma
* Resim dosyalarında BMP, GIF, PSD, JPG formatlarında çalışma
* Ses dosyalarında WAV, MP3, AIF, PCA, Ses CD'si formatlarında çalışma
* İki boyutlu ve 3 boyutlu efektler
* Ses ve medya dosyalarını senkronize etme
* ve daha birçok özellik...

Link:
http://www.sonycreativesoftware.com/dow ... ?id=4218.1
İlaç isteyen özelden ulaşırsa gönderirim.

COREL VIDEO STUDIO PRO

Corel VideoStudio: Kolay ve güçlü video düzenleme ve DVD hazırlama programı. Yapacağınız Filmleri Hayal Edin!
VideoStudio Editor, harika görünümlü bir ev yapımı video için ihtiyaç duyacağınız tüm araçları size sunuyor. Teknik kısımları öğrenmeye uğraşmadan çok orjinal işler çıkarmaya zamanınızı harcayabilirsiniz.
Movie Wizard, video düzenlemek isteyenler için ideal. Sadece üç adımda komple bir video oluşturabilir, slayt şovlarınıza girişler hazırlayabilirsiniz.
DV-to-DVD Wizard, DV kameranızdan DVD'ye kopyalama yapmanın en hızlı yolu. Kameranızı takın, klipleri seçin ve sadece iki aşamada tüm menü, altyazı vb.. ile kendi DVD'nizi hazırlayın.

Corel VideoStudio yazılımının en yeni özelliği HD (High Definition) teknolojisi üzerinde yoğunlaşması. HD videolarını Corel VideoStudio ile en yüksek kalitede oluşturabilirsiniz.

Corel VideoStudio'nun bu versiyonunda yeni nesil taşınabilir aygıtlar da unutulmamış. iPod, PSP, Zune, Smartphones, PDA gibi popüler aygıtlar için videolar hazırlayabiliyorsunuz.

Link isteyenlere özelden gönderebilirim.

Ulead ve Movie Maker kullanıyorum. Uleadı beğenmiyorum nedeni ise; elimde mpg uzantılı kaliteli videolar var onları birleştirip yazı eklediğimde kalite çok bozuluyor.

Sony Vegas, Adobe premier, Pinnacle, Corel Video Studio ve Ulead bu alanda en iyi yazılımlardır.Ama adobe premıer'in daha iyi olduğu söyleniyor. Bu konuda fikirlerinizi paylaşırmısınız.

Re: En İyi Video Düzenleme Programı

adobe premiere çok profosyonel bir yazılımdır. bununla yapabilirsiniz. bu programı BDE biriminde video sayısallaştırmak için kullanmıştık

Re: En İyi Video Düzenleme Programı

Adobe Premier kullanmayı tavsiye eden çok oldu, googlede de araştırdım aynen bu yönde çıktı. Bilgisayrım çok hızlı değil sizce bana Premier'in hangi sürümü uygun olur.

hocam bu program ile videoları veya sesleri kesme parçalara ayırma gibi işlemleri yapabiliyormuyuz??
eğer yapamıyor isek yapılabilen bir program var mı?

Bu forumu neden sevdiğimi unutmuşum, ne zamandır girewmiyorum siteye ondan sanırım. Dün bu programı arkadaşım önermişti bi işi için lazımdı. Bugün geldim daha aramadan ana sayfada karşıma çıktı :)

:+1: :alkis: daha ne denir ki 8)

E tabi ilaç bana da lazım :roll:

bu programların bana da lazım ilacı.. pm demişsiniz ama o ne ola kiii. cahillik işte....

Bu paylaşımım çok eski şu an bende link yok malesef gönderemiyorum kusura bakmayın.

İsteyen arkadaşlara programların son sürüm linkleri gönderilir.Burda paylaşılabilirse burda da paylaşabilirim.

Geri