Soru Havuzu Uygulaması (İstek)

Kodla Büyü

kalelibilişim

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar, kendi bilgisayarımda bir soru havuzu oluşturmak istiyorum. Şöyle ki :

Türkçe, Matematik, Tarih Coğrafya vs ders isimleri olacak. Tabi her dersin alt üniteleri de olacak.
Bu derler için Kpss, Ales, Dgs gibi farklı sınavlara ait çıkmış soruları ekran resmi olarak ders ünitelerine göre uygulamaya atacağız.
Daha sonra uygulamadan şöyle çıktı almak istiyoruz.
Örneğin Türkçe Dersi tüm üniteler veya seçilen üniteler yine tüm sınavlar veya seçilen sınavlar için soruları listeleyecek ve PDF çıktı verecek.
Pdf nin sonunda seçimli olarak sorularla aynı sayfada veya farklı bir sayfada cevap anahtarı verecek.
Soruları sınav sınav çıktığı yıllara göre sıralayacak. Örn : Kpss 20019-2018-2017, Ales 2019-2018-2017 gibi
Her sorunun sağ alt köşesine hangi yılın hangi sınavının sorusu olduğu yazılacak
veya konu başlığı şeklinde 2019 kpss diye başlık atıp altına o yılın sorularını listeleyebilir. Ardından 2018 kpss deyip ...

Bu yapılabilir mi? Ücretsiz uygulama var mıdır? Sizler ne kullanıyorsunuz? Tavsiyelerinizi bekliyorum. İlginize şimdiden teşekkür ediyorum.

Hocam istediğiniz kişi özelinde bir program, bu isteklere göre hazır program bulmanız zor. Programı kendiniz yazmanız gerek.

Hocam ben bilişimci değilim. Yazabilecek yeterliliğe sahip olsam direk yazardım. Birazcık C# biliyorum ama yeterli değil. Teşekkür ediyorum.

Geri