Sözleşmeden kadroya geçişte yapılacaklar?

Kodla Büyü

alee_123

Site Gezgini
Hocalarım merhaba, dün itibarıyla sözleşme sürem bitti ve kadroya geçtim.
Şu an için yapılacak işlemler nelerdir acaba? Meslek lisesi ve teknik eğitim fakültesi mezunuyum. MTAL de çalışıyorum.

Okuldan yeni bir mebbis şifresi alıyorsun. bunun için okula dilekçe vermen gerekecek.

Hocam maaşınıza da teknik öğretmen tazminatı eklenecek onu söyleyin bazen eklemeyi unutuyorlar

Hocam maaşınıza da teknik öğretmen tazminatı eklenecek onu söyleyin bazen eklemeyi unutuyorlar

teknik öğretmen tazminatını ilçe yapacak sanırım değil mi hocam ? peki ilçede genelde işini pek bilen memurlar yok. onlar bilmiyorsa eğer tazminatı kendim ne diyerek ekletebilirim ?

teknik öğretmen tazminatını ilçe yapacak sanırım değil mi hocam ? peki ilçede genelde işini pek bilen memurlar yok. onlar bilmiyorsa eğer tazminatı kendim ne diyerek ekletebilirim ?
hocam meslek lisesinde çalışıyorsanız biliyorlardır okulunuzla görüşün önce. maaş bordronuzu kontrol edin en altta ek ödeme olarak 200 küsür lira yazması lazım

hocam meslek lisesinde çalışıyorsanız biliyorlardır okulunuzla görüşün önce. maaş bordronuzu kontrol edin en altta ek ödeme olarak 200 küsür lira yazması lazım

ek ödeme adı altında her hangi bir şey yazmıyor malesef hocam. 61 lira civarında yan ödeme var sadece o mu acaba söylediğiniz ?

Ekli dosyalar

• bordro.png
    bordro.png
    32.9 KB · Görüntüleme: 65
ilçeye durumu dilekçe ile bildirdikten sonra özel hizmet tazminatımı değiştirmişler 200 lira civarı kadar fakat ek tazminat adı altında henüz birşey görünmüyor bilgisi olan var mı acaba ?

Ekli dosyalar

• aa.jpg
    aa.jpg
    16.9 KB · Görüntüleme: 31
Hocam sanırım yine eksik yapmışlar en altta 220 lira ek tazminat yazıyor onun olması lazım bilmiyorlarsa başka ilçeye ya da ildekilere sorsunlar zor değil yani işten kaçmak için öğrenmiyorlar

Ekli dosyalar

• IMG_20201215_204901.jpg
    IMG_20201215_204901.jpg
    58.5 KB · Görüntüleme: 15
özel hizmet tazminatı normalde 1548 yatıyordu ek tazminat yoktu. dilekçeden sonra özel hizmet tazminatı 1769 yatmış ama ek tazminat hala yok. sizde özel hizmet tazminayı 1769 yatıyor üstüne bir de 220 tl ek tazminat mı oluyor yoksa ilçe ek tazminatı özel hizmet tazminatına mı eklemiş acaba ?

özel hizmet tazminatı normalde 1548 yatıyordu ek tazminat yoktu. dilekçeden sonra özel hizmet tazminatı 1769 yatmış ama ek tazminat hala yok. sizde özel hizmet tazminayı 1769 yatıyor üstüne bir de 220 tl ek tazminat mı oluyor yoksa ilçe ek tazminatı özel hizmet tazminatına mı eklemiş acaba ?
özel hizmete eklenmiştir orda artış olduysa. farklı uygulamalar mevcut, artış olmuşsa doğru yapmışlardır. ayrı kalem olarakta gördüm, özel hizmetin içindede gördüm.

Geri