SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN LİĞE BAŞVURU VE ATAMA DUYURUSU 2018

Kodla Büyü

ok_series

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bakanlığımıza bağlı örgün ve yaygın eğitim kurumlarının öğretmen ihtiyacının karşılanması amacıyla sözleşmeli Öğretmen İstihdamına İlişkin Yönetmelik kapsamında 20.000 pozisyona sözleşmeli öğretmen atamak üzere Ek 1 Atama Yapılacak Alanlar ile Başvuruya Esas Olacak Taban Puan ve Kontenjan Listesinde belirtilen alanlarda başvuru alınacaktır.
Bilişim Teknolojileri için 453 kontenjan ayrılmış...
Daha fazlada olabilirdi....
Adres: http://ikgm.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2018_02/19171735_SOZLESMELI_OGRETMENLIK_DUYURU_2018_MART.pdf

dersimiz 5 -6 larla 2 saat sınırlı kaldığı sürece bu sayı çok bile... maalesef artık atanmak çok zor... Allah yardımcıları olsun

Daha 2 hafta öncesine kadar cumartesi dahil sabah 8.30 akşam 18.30 özel sektör denen illette çalışıyordum. Bu halde sınava çalışmadan 76 puan aldım. Evliyim çocuğum olacak. Çalışmak zorundayım. Her şeyi bırakıp sadece sınava mı çalışayım? Çoğu bölüm atanıyorken bu puanla da atanamayacaksak Allah bildiği gibi yapsın hepsini ne diyeyim. Bilişim çağındayız sözde ama kafalar hala ortaçağda...

Daha 2 hafta öncesine kadar cumartesi dahil sabah 8.30 akşam 18.30 özel sektör denen illette çalışıyordum. Bu halde sınava çalışmadan 76 puan aldım. Evliyim çocuğum olacak. Çalışmak zorundayım. Her şeyi bırakıp sadece sınava mı çalışayım? Çoğu bölüm atanıyorken bu puanla da atanamayacaksak Allah bildiği gibi yapsın hepsini ne diyeyim. Bilişim çağındayız sözde ama kafalar hala ortaçağda...
bilenler bilir, biz burada ders de ders, ders de ders diye yırtındık durduk. Hala norm derse göre belirleniyor ve ders olmasın ben btrliğin keyfine bakayım diye düşünenler var aramızda. Ben meslek lisesindeyim yıllardır, aman bana ne demiyorum.

Geri