SSD Faz-1/2 Win10 İmajı (Kararlı Sürüm+++) MASAÜSTÜ RESMİNİ DEĞİŞTİRME?

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar Mustafa Aygün hocamın imajını yükledim, 60 sayfa cevap var, imaj yüklü ssd'de masaüstü resmini nasıl değiştirebilirim?
Lütfen bilen varsa yardımcı olabilir mi? Acil lazım.

Grup İlkesi Düzenleyicisi’ni açmak için gpedit.msc’yi çalıştırın . Ardından aşağıdaki ayarlara gidin Kullanıcı Yapılandırması | Yönetim Şablonları | Denetim Masası | Kişiselleştirme. Sağ tarafta, Masaüstü arka planını değiştirmeyi engelle göreceksiniz. Ayarlar kutusunu açmak için çift tıklayın. Etkin seçili olacak siz yapılandırılmadı seçin Uygula ve çık’ı tıklayın.

İmajı yüklemeden önce usb belleğe duvar kağıdını jpg formatında atabilirdiniz. İmaj yüklenirken uygulanırdı.

Grup İlkesi Düzenleyicisi’ni açmak için gpedit.msc’yi çalıştırın . Ardından aşağıdaki ayarlara gidin Kullanıcı Yapılandırması | Yönetim Şablonları | Denetim Masası | Kişiselleştirme. Sağ tarafta, Masaüstü arka planını değiştirmeyi engelle göreceksiniz. Ayarlar kutusunu açmak için çift tıklayın. Etkin seçili olacak siz yapılandırılmadı seçin Uygula ve çık’ı tıklayın.

Olmuyor hocam, denedim herşeyi.

Geri