Staj ne zaman biter

Kodla Büyü
Bu konuda bir yazı çıkacağı ve derslerin, stajın 2 Temmuz tarihine kadar devam edeceği söyleniyor. Bir iki güne netleşir gibi durumlar.

Bu konuda bir yazı çıkacağı ve derslerin, stajın 2 Temmuz tarihine kadar devam edeceği söyleniyor. Bir iki güne netleşir gibi durumlar.
Hocam 1-2 gün mü kaldı. Herkes haftaya sınav yapacak duyuruları yaptı. Son saniye sınav tarihi değişti stajlar uzadı demek daha kötü.Bir kere de böyle son saniye kararı yollamazlar umarım.
Stajlar 18 haziran son olmalı. Zaten sözleşmeler 18 haziran a kadar. Bunu uzatmak çok doğru değil bence

Hocam 1-2 gün mü kaldı. Herkes haftaya sınav yapacak duyuruları yaptı. Son saniye sınav tarihi değişti stajlar uzadı demek daha kötü.Bir kere de böyle son saniye kararı yollamazlar umarım.
Stajlar 18 haziran son olmalı. Zaten sözleşmeler 18 haziran a kadar. Bunu uzatmak çok doğru değil bence
Bende emin olarak bunu söylemedim ama böyle bir duyum var. Son dakikalara da alıştık maalesef. Her an her şey olabilir durumda eğitim öğretim yapıyoruz.

21 Haziranda sorumluluk sınavları başlıyor ve 12. sınıflar bu sene sorumlu oldukları derslerden bu sınavlara girebilecekler. Bu nedenle bizde 18 Hazirandan önce beceri sınavlarını yapacağız. Sınavdan başarısız olanlar böylece 21 Hazirandaki sorumluluk sınavlarına girebilirler.

18 haziran'da karne verip, eğitim öğretim 2 temmuz'da bitecek demenin kafa karıştıracağını ankara'daki bir tane bürokrat akıl etmez mi hiç? Ey ankaradaki bürokratlar, sahaya inin sahaya! Canım bakancımı bir kez daha istifaya davet ediyorum yeri gelmişken ya da bu beceriksiz bürokratlarını görevden alsın, kendisi de mi akıl edemiyor?

Arkadaşlar Orta Öğretimin yeni yazısı(11 Haziran tarihli). Madde 24 e göre işletmeler 2 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

Ekli dosyalar

• 4_5915527983711390565.pdf
    155.8 KB · Görüntüleme: 101
hiç gitmeyen veya eksik yapanlar sorumluluk sınavına girecekler muafiyet o.
Zamanında yapanlar beceri eğitimi sınavına girecekler yine.
Yanlış anlamadıysam

Geri