Stajyer Öğretmen Formatör Olabilir mi?

Kodla Büyü

didem.2202

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar,
Ben şubat 2012 atamsında Van'a atandım. Şu an okulumda bir formatör öğretmen var ancak kendisi müzik öğretmeni ve mahkeme kararı ile tayini çıkmış yakın zamanda gidecek. Onun yerine benim formatör olma imkanım var mı? Dönem ortasında görevlendirme yapılabilir mi ? Şimdiden teşekkürler

stajerlikle alakası yok...İllere göre değişiyor...Valilik görevlendirmesinin stajerlikle bi alakası yok.

Hocam bende vanda görev yapıyorum ve formatörüm. formatörlük görevlendirmeleri yılda 2 kez yapılıyor. bunun haricinde dönem arasında görevlendirme yapılmıyor. yani bundan sonraki formatör görevlendirmesi eylül ayında ancak ona başvurursanız gelecek eğitim öğretim yılında yapabilirsiniz

transistor' Alıntı:
stajerlikle alakası yok...İllere göre değişiyor...Valilik görevlendirmesinin stajerlikle bi alakası yok.
benim çalıştığım ilde var hocam stajyerleri formatör olarak görevlendirmiyorlar

didem.2202' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Ben şubat 2012 atamsında Van'a atandım. Şu an okulumda bir formatör öğretmen var ancak kendisi müzik öğretmeni ve mahkeme kararı ile tayini çıkmış yakın zamanda gidecek. Onun yerine benim formatör olma imkanım var mı? Dönem ortasında görevlendirme yapılabilir mi ? Şimdiden teşekkürler

hocam bende vana şubat atamasıyla gelmiş bilişim öğretmeniyim.ayın altısında göreve başladım 7 sinde formatörlük başvuru formumu teslim ettim ancak benden başka hiçkimse başvurmadığı için tek kişi için onaya gönderemiyorlarmış. 3 haftadır birilerinin daha formatörlük başvurusu yapmasını bekliyorum.vandaki diğer bilişimcilere duyrulur!

didem.2202' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

Kulaktan dolma bir bilgi değildir. Bizzat kendim geçen sene stajyer olmama rağmen formatör oldum.

müdürünüz EBS'li ise stajyerliğinizi birkaç gün içinde kaldırıp sizi formatör de yaparrrr müdür yardımcısı da yaparrrr istese sizi vali olarak bile atar:))Şartlara göre durum değişir yane :)))

Geri