starboard fatih 1.1

Kodla Büyü

kuzgun

Aktif Üye
arkadaşlar starboard fatih 1.1 programını yüklemek için site vardı. şu anda o siteyi bulamadım yardımcı olacak olan varmı.

arkadaşlar bu yazılımı kurmak için admin şifresi müdürde yok bilen varsa özelden mesaj atarda sevinirim

bu yazılımı kuruyorum ama sürekli olarak "launcher.exe" hatası veriyor. bu problemi giderebilen var mı?

sarpli2' Alıntı:
bu yazılımı kuruyorum ama sürekli olarak "launcher.exe" hatası veriyor. bu problemi giderebilen var mı?

Tek karşılaşan ben değilmişim bu sorunla nihayet.

Aynı sorun bir çok bilgisayar oyununda da oluyormuş. Onlarca çözüm önerisi var ama bu öneriler akıllı tahta yazılımında işe yaramadı.

Hocam bence bu sorun akıllı tahta yazılımını kurduktan sonra ekleyip kaldırdığımız diğer programların ortak bir dosyayı silmesi sonucu oluyor.

Bu yüzden temiz bir format ve gerekli program ve güncellemelerden sonra en son olarak Starboard yazılımını kuruyorum.

benim kursiyerlerden birinin başında da bu sorun var hocahanım 2 tane ayrı labtop getirdi ikisinde aynı sorunla karşılaştı:S

hardeniz' Alıntı:
arkadaşlar eogrenme çalışmıyor. dosyayı indiremedim, starboard kurulum dosyasını paylaşırsanız iyi olur...

Tüm okullarda her tahta için yanında bir CD veriliyor. Üzerinde Fatih logosu olan Turuncumsu Kırmızı-Beyaz CD.
İçine bakın orda var. Hatta ET sürücüleri de içinde mevcut.
Bence her BT öğretmeninde kaybolmadan önce bir kopyası olsa fena olmaz.
Çoğu okulda ya çöpe ya arşivde tozlu rafa gitmesinden iyidir.
Tahta çöker ise imaj dosyalarını ilçe eğiticilerinde veya servisten edinebilirsiniz. Clonezilla ile hazırlanmış Vestel Fabrika İmajı ile Etkileşimli Tahtayı ilk günkü haline döndürebilirsiniz. İçinde hem Win7 hemde Pardus 2011 bölümleri bulunuyor.
İmaj oncesi D diskindeki dosyalar varsa yedekleyin diğer öğretmneler ile aranızda sürtüşme olmasın :) Çünkğ fabrika imajı D diskini de siler.

Arkadaslar starboard programi lazim bu link şifde istiyor elinde olan varmı

Akıllı tahtaların programfiles ından starboard klasörünü alıp deneyebilirsiniz portable çalışıyor

Geri