STM32F103 Geliştirme Kartı Eğitim Videolarım

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar yeni bir eğitim serisine başladım elimden geldiğince STM32F103 geliştirme kartı konulu eğitim videoları çekeceğim.
Dersleri yayınlamaya başladım izlemek isterseniz linke tıklayabilirsiniz. Destek olmak isterseniz buraya tıklayarak kanala üye olabilirsiniz. Şimdiden verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Bana kartı hediye eden kartla tanışmama vesile olan @sistem23 hocamıza teşekkür ederim.

4.png

5.png

Ekli dosyalar

• stm.png
    stm.png
    158 KB · Görüntüleme: 314
  • 2.png
    2.png
    171.7 KB · Görüntüleme: 263
  • 3.png
    3.png
    120.4 KB · Görüntüleme: 264
Son düzenleme:
Kartı yakın zamanda aliexpress üzerinden aldım, açıkcası kart ile ilgili bilgim yok denecek kadar az, sayenizde derli toplu bir kaynak olursa bizde istifade ederiz hocam, şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar yeni bir eğitim serisine başladım elimden geldiğince STM32F103 geliştirme kartı konulu eğitim videoları çekeceğim.
İlk dersi yayınladım izlemek isterseniz linke tıklayabilirsiniz. Destek olmak isterseniz buraya tıklayarak kanala üye olabilirsiniz. Şimdiden verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Bana kartı hediye eden kartla tanışmama vesile olan @sistem23 hocamıza teşekkür ederim.
Sn hocam hazırlayacağınız STM32 videolarından sonra birçok kişi bu platforma geçecek. Başarılar diliyorum şimdiden.

USB TTL Programlayıcı ile STM32F103 Geliştirme Kartını Programlama #2

2.png

Kartı yakın zamanda aliexpress üzerinden aldım, açıkcası kart ile ilgili bilgim yok denecek kadar az, sayenizde derli toplu bir kaynak olursa bizde istifade ederiz hocam, şimdiden teşekkürler.
İnşallah yararlı bir kaynak oluşturmayı başarabilirim. :)

Sn hocam hazırlayacağınız STM32 videolarından sonra birçok kişi bu platforma geçecek. Başarılar diliyorum şimdiden.
Teşekkür ederim. ;)

İlk dersi yayınladım izlemek isterseniz linke tıklayabilirsiniz. Destek olmak isterseniz buraya tıklayarak kanala üye olabilirsiniz. Şimdiden verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Bana kartı hediye eden kartla tanışmama vesile olan @sistem23 hocamıza teşekkür ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 63117

Ekli dosyayı görüntüle 63119

Ekli dosyayı görüntüle 63123
emeğinize sağlık

STM32 Kartına ST-Link V2 ile Bootloader Yükleme İşlemi #5

Eğitim dizisine devam ediyorum kanalımı takibe almayı unutmayın.

Bu videoda STM32 geliştirme kartına ST-Link V2 programlayıcı ile bootloader nasıl yüklenir göstermeye çalıştım.

Son düzenleme:
STM32'de Analog ve PWM pin Kullanımı (Potansiyometre ile Işık Şiddetini Ayarlama)

Bu videoda sizlere STM32 bulunan analog pinlerden ve pwm pinlerin nasıl kullanıldığından bahsettim. Portansiyometre ile ışık şiddetini ayarlama.

Geri