Şubat Özür Grubu

Kodla Büyü

inikat

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar merhaba,
ben bulunduğum ilçeden oturduğum ve eşimin de çalıştığı ilçeye gitmek için 2 senedir bekliyorum çünkü bir meslek lisesi var ve orada da norm eksiği değil norm fazlalığı var.
Bugün listeler açıklanmalı ama bu saat oldu hala bekliyor herkes.
Hadi benim ihtimalim yok da sizlerde durum nasıl?

Ben de merakla il dışı özrü bekliyorum hocam. Ne zaman açıklanır acaba?

Liste açıklanmış. Ben Böte mezunuyum. İl dışı özrüne başvurdum. Ama tercih edebileceğim kurumlar listesinde teknik meslek liseleri de var. Böte mezunu atml tercih edemiyor diye biliyordum. Bi aydınlatır mısınız arkadaşlar

Hocam sistem yeni açıldığı için aksama olabiliyor. Düzelince atanamayacağınız okullar listede görünmez.

Aslında Yer değiştirme kılavuzundaki maddeler incelendiğinde "Bilişim Teknolojileri alan öğretmenlerinden “Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği”, “Matematik-Bilgisayar Bölümü”, “İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri”, “Bilgisayar Teknolojisi Bölümü/Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Bölümü” ve “Bilgi Teknolojileri” mezunları, mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarını tercih edemeyecektir." diye bir maddeyi göremedim.
Hatta atanmış olurlarsa iptal olmuyormuş.

Hocam klavuz değil ttkb kararı esas alınır. Bote icin Meslek Lisesi tercihi yaparken dikkat edin derim. Tercihiniz veya olursa atamaniz sonradan iptal edilebilir.

böte mezunu tercih edebilir hocam ancak atama yapıldıktan sonra otomatik meslek lisesinde norm fazlası görünebiliyor.

Hocalarım, eşim özür grubu ile bulunduğum ilin 100 km uzağındaki bir ilçeye geldi. Şimdi Ağustos ayında özür grubuna tekrar başvuru yapabiliyor mu?

Geri