Sunuya şifre verme+şifreyi kırma!..

Kodla Büyü

enginozdil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Öncelikle hazırlamış olduğumuz sunuya (ben elimde hazır bi sunu vardı onu kullandım) üzerinde değişiklik yapmayı önlemek için bir Değiştirme Şifresi verelim.

Sununun şifresini öğrenmek için kullanacağımız program
Advanced Office Password Recovery
Program için Tıklayınız.

tesekkurler engin hocam, guzel paylasim :+1:
fakat verilen sifrenin karisik oldugu durumlarda biraz sıkıntı oluyor sanırım.

aakcakaza' Alıntı:

yok hocam hemen buluyor geçen hafta arkadaşın biri bi sunu koymuş şifre koymuş 10 haneli flan bende o gün bu programı indirdim valla hemen buldu şifreyi bende şaşırdım

karinca_52' Alıntı:
aakcakaza' Alıntı:

yok hocam hemen buluyor geçen hafta arkadaşın biri bi sunu koymuş şifre koymuş 10 haneli flan bende o gün bu programı indirdim valla hemen buldu şifreyi bende şaşırdım
Sunu dosyalarında sorunla karşılaşmadım ama
geçen word dosyasına bir şifre verdim onu tarattım bulamadı :(

sanırım sadece sunular için hazırlanmış bir Password Recovery programı.

engin hocam ben bu programı kullanıyorum içinde key de var şifreleri kırıyor bi problem yaşamadım...

murat hocam kusura bakmazsan bu eklentiyi kaldırmak zorundayım

illegal paylaşımlar yasaktır.

eywallah deneyelim sunu merak ettim, numerik ve alfanumerik karakterler bir arada olunca sıkıntı yaratmıstı gecenlerde bende :wink: deneyelim bakalım.

karinca_52' Alıntı:
engin hocam ben bu programı kullanıyorum içinde key de var şifreleri kırıyor bi problem yaşamadım...

murat hocam kusura bakmazsan bu eklentiyi kaldırmak zorundayım

illegal paylaşımlar yasaktır.

ok engin hocam sorun değil :+1: :+1: :+1:

yok hocam hasarli degil, ben bir sifre yazdim, bakalim acacak mi diye? linki bir daha kontrol edeyim en iyisi.

Hocam şimdi şifreyi çözmesi için bu programların belli bir vveri tabanı var bu senin vermiş olduğun açılmadığı gibi şifreyide çözdüremedim. sizde bu dosya açılıyormu yani?

hasari' Alıntı:
Hocam şimdi şifreyi çözmesi için bu programların belli bir vveri tabanı var bu senin vermiş olduğun açılmadığı gibi şifreyide çözdüremedim. sizde bu dosya açılıyormu yani?

hocam sifresini yazinca aciliyor, ee programın da amaci sifresini kırması degil mi zaten! 9 haneli bir sifre var, ama bulamiyor!. amannn cok da onemli degil, engin hoca atmıs programı sıkıntı olursa ona basvuracaz.

enginozdil' Alıntı:
Öncelikle hazırlamış olduğumuz sunuya (ben elimde hazır bi sunu vardı onu kullandım) üzerinde değişiklik yapmayı önlemek için bir Değiştirme Şifresi verelim.

Sununun şifresini öğrenmek için kullanacağımız program
Advanced Office Password Recovery
Program için Tıklayınız.

Programın şifresi elinde olan var mı?

Geri