Superbox mi Redbox mi?

Kodla Büyü

parrs

Aktif Üye
Turkcell superbox 100 GB 129₺
Vodafone Redbox 150 GB 99.90 ₺

Performans ve kullanım açısından hangisini tavsiye edersiniz. Bu modemlere nasıl başvuru yapıp alabiliriz. Turkcell adres uygunluğu yapıyor. Vodafone ne yaptığı belli değil.

Hocam bulundugun konuma göre değişir. telefonla test yapınız bölgenizde 4.5 g hızı iyiyse sorun yok hangi şebeke olduğu

Bugün bir Vodafone bayisine sordum. Redbox nasıldır? nerede kullanabilirim diye?

4.5 g çeken adreslere veriliyormus. Sabit bir adreste kullanabilirsiniz farklı adreste kullanamazsınız dedi. İnternette yorumlarda farklı yerlerde kullananların yorumlarından bahsettim. Onlar farklı operatörden kullanıyorlardır dedi. Saçma sapan işler. Vodafone arayıp doğru düzgün bir bilgi alamadım. Müşteri hizmetleri evde internet birimine yönlendiriyor onlarin da bilgisi yok.

Bugün bir Vodafone bayisine sordum. Redbox nasıldır? nerede kullanabilirim diye?

4.5 g çeken adreslere veriliyormus. Sabit bir adreste kullanabilirsiniz farklı adreste kullanamazsınız dedi. İnternette yorumlarda farklı yerlerde kullananların yorumlarından bahsettim. Onlar farklı operatörden kullanıyorlardır dedi. Saçma sapan işler. Vodafone arayıp doğru düzgün bir bilgi alamadım. Müşteri hizmetleri evde internet birimine yönlendiriyor onlarin da bilgisi yok.
https://www.vodafone.com.tr/Net/vodafone-evde-redbox-kampanyasi.php
6. RedBox modemi kurulum adresinden farklı bir lokasyonda kullanılabilir mi?

Kampanya kapsamında Redbox cihazı sadece cihazın kurulumu yapılan hizmet adresimde kullanabilecektir. Cihazın taahhüt süresi içerisinde kurulum adresi dışında farklı bir adreste kullanım vb. durumlarının varlığı halinde hizmet kalitesinin yetersizliği, hizmetin gereği gibi sunulmadığı veya kullanıma ilişkin aksaklık, eksiklik gibi durumlardan hiçbir şekilde Vodafone sorumlu olmayacaktır.

Bu yeni 4.5g modem muhabbeti baz istasyonlarına olan mesafeye filan çok duyarlı hocam. TAbii ki tatilde vs kullanmana kimse engel olamaz. Dağ bayır götür ama adamlar hız garantisini her yere vermiyor. Götüremezsinden ziyade götürürsen misafir bulduğunu yer haberin olsun diyorlar.

Ben superbox sınırsız kulanıyorum yeterli hocam, prime time saatleri 20-24 biraz yavaşladığı oluyor ama idare ediyor.

Ben ikisini de çok araştırdım.Superbox 2 lokasyonda kullanılıyor.Redbox her yerde kullanılıyor.Benim apartmanda çekmedi vodafone 29,90tlye sınırsız bağlattım.Vodafone red tarifesinde olanlara veriyorlar.Oturduğun yerde çekip çekmemesi onları ilgilendirmiyor.Çoğu da net bilgi veremiyor.Sadece 4,5g şebekesinin çekip çekmemesi yeterli değil.

Geri