Türkçe Kelime Veritabanı Arıyorum

Kodla Büyü

erkan_ays

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar elinde Türkçe kelime veritaban(kelime anlamlarıyla birlikte) olan varsa paylaşabilir mi acaba.. Nette aradım ama anlamaları olmadan yalnızca kelimeler var..

bilgisayarbilisimnet' Alıntı:
nasıl bir işlemde kullanacaksınız, web sayfası için mi?
Hocam bilmiyorum hiç izlediniz mi ama Kanal1 de Kelime Oyunu yarışması var. Onun gibi bir yarışma/oyun yapacağım web üzerinde. Bu oyunda kullanacağım..

Hay Allah razı olsun kardeşim.. Ama başka bi paylaşım sitesine atman mümkün mü Rapid malum açılmıyo okulda..

açılan bir downoad sayfası söyle oraya atayım
şimdi başka bi yere atarım o da açılmaz, garanti olsun yani =))
yada okul dışında halledemez misin 2 dk yav xD

Hocam dün akşam bakamadım hiç, sabah alayım dedim aksilik elektrikler kesildi.. Dosya 1 MB bişey galiba bu siteye de atabilirdin, ya da http://www.4shared.com da olabilir tabi mümkünse, yoksa akşama evden bakarım. Tekrar çok teşekkürler..

Hocam yptığınız dosyayı şimdi aldım rapidden tekrar çok teşekkür ederim.. Ama B sütununda bana o kelimelerin sözlük anlamları da lazımdı.. Excelde kod yazdım demiştiniz. O kodu sözlük anlamlarını da alacak şekilde değiştirebilirmiyiz acaba?? Bana o şekilde lazım çünkü.. Tekrar teşekkürler..

ikranur' Alıntı:
hocam benim 5'ler "4 İŞLEM"e bayıldı. üye olmak bizzz diyolar :cry:
Sağolun hocam ama dışarıdan üye almıyorum şu an malum okul sitesi, başımıza iş açılabilir.. Teşekkür ederim yorumunuz için..

Geri