Taşınabilir Projeksiyon Tavsiyesi

Kodla Büyü

cronos23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Değerli Hocalarım, arkadaşım sınıf öğretmeni ve gittiği okulda projeksiyon cihazı yok. Okul idaresi ise projeksiyon cihazı almaya pek niyetli değil. Bu sebeple arkadaşım kendisi taşınabilir mini bir projeksiyon cihazı almayı düşünüyor. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sayın Hocam arkadaşımız hangişehirde acaba? Eğer fatih projesi kurlu okullarla iletişime geçilirse belki kulllanımda olmayan bir projeksiyonu kendilerine verirler.

Sayın Hocam arkadaşımız hangişehirde acaba? Eğer fatih projesi kurlu okullarla iletişime geçilirse belki kulllanımda olmayan bir projeksiyonu kendilerine verirler.
Hocam okullar ve milli eğitim ile irtibata geçmiş lakin bir ses soluk çıkmamış. Şu an elimizde bulunmuyor ama olursa size haber veririz demişler.

xiaomi nin ve viewsonic markasının bir kaç mini projeksiyon modeli var. bende araştırıyorum. fiyatları 2-4 bin tl arası ancak. viewsonic m1 mini hoparlörlü, bataryalı modeli 1500 tl civari

xiaomi nin ve viewsonic markasının bir kaç mini projeksiyon modeli var. bende araştırıyorum. fiyatları 2-4 bin tl arası ancak. viewsonic m1 mini hoparlörlü, bataryalı modeli 1500 tl civari
Ben de bu iki marka arasında kaldım, lakin bunların lamba-led fiyatları nedir? değiştirilebilir mi? bu konuyla ilgili net bir bilgiye ulaşamadım henüz hocam.

youtube da videoları var hocam. viewsonic için günlük 2 saat kullanımla 40 yıl gibi bir süre vermiş. ne kadar doğru bilemem...
.

Geri