TABLET BİLGİSAYAR DAĞITIMI VE BT ÖĞRETMENİNİN DURUMU

Kodla Büyü

sefatetik

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar ben bizim durumumuzu anlatan bir haber www.egitimsozsen.org sitemize ekledim. Eğer daha
Güzel bir yazı veya haber eklemek isteyen varsa mail "sefam24@mynet.com" adresime göndersin yayınlayayım

Başkanbakanlıktan randevu talep edeceğim arkadaşlar bu aralar bu konu gündemde iken
randevu için umarım bir kaç BT öğretmeni benimle gelir .

Arkadaşlar başbakanlık ankarada istanbul nasıl olacak ben sendika adına randevu başvurusu yapacağım.
Cevap geldiğinde görüşmeye gideriz ...

Ben pek web tasarımından anlamam ama bu tatilde birazcık kendimi geliştirmeye çalıştım....

fatih projesi ne yazıkki bt öğretmenlerinin kötüye gidişini hızlandıran bir süreç hazırlamıştır.

Emeğiniz için sağolun hocam. İstanbul' a yakın olanlardan destek gelir umarım.

Yaklaşık 2 aydır okul değiştirme peşinde koşuyordum. En sonunda normu olan bir okula atandım. Ama gel gelelim manzara baya kötü
LAB berbat durumda nasıl toplayacağım diye kara kara düşünüyorum şimdi...

Keşke dersleri varseler ama ben tekrar tekrar söylemeye devam edicem. Ara tatilde Bakanı dinlediniz adamın kafasında BT öğretmenleri yok. Dersin adını bile bilmiyor. Vazgeçin Formatörlük istemiyoruz tüm sınıflara 2 saat derse girelim sevdasından. Gireceksek bundan azı kurtarmaz çünkü. Adamlar en sonunda formatörlüğü kaldıracak ama derside alamıcaz olan o olacak. Zaten seçmeli arapça da kapıda. Almamız gereken hak ders saatine bakılmaksızın rehber öğretmen gibi kadro alıp 2. kademede derslere girmek. Çalışma saatininde rehber öğretmen gibi olması. Özetle 9-3 + kadro belki bu şekilde sonuca gideriz. Şimdi biz taircimiyiz diyenler olacak ama başka başlıklarda da yazdım yapmayın tamir. Okulda sistemi bi oturtursanız gider hergün de format işi çıkmaz. Hem her branş 1 den 8 e tüm sınıflara girmiyorya. 2.kademeye derslere yine girelim. Ya da ben en iyisi ilk müd.yrd sınavını bekleyip idareci olmaya çalışayım...

Geri