Tablet Görüntüsünü Tahtaya Yansıtma

Kodla Büyü

selcuklu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://www.platoon.com.tr/asp/show_stoc ... oduct=8120 bağlantısında hdmi dan dönüşüm uçları yardımıyla tablet ekranını hdmi ile tahtaya yansıtacaktım. Ancak mini usb girişi tab4te girişe oturmuyor. Telefonda denedim aynı şekilde ona da oturmadı. Bunun dışında nasıl aktarım yapabilirim. Öğrencilere tanıtım amaçlı kullanacaktım.

Hdmi girişi 3 çeşit hocam, normal, mini ve micro. Hdmi to vga var bende görüntüyü aktarmak için. Ses yok vga olduğu için. Tabletteki hdmi girişi bu 3 çeşitten hangisi ve nasıl oturmuyor?

Daha doğrusu usbden görüntü aktarmak yerine hdmi çıkışı varsa tablette onun dönüştürücüsünü almanı tavsiye ederim.

konu açılmışken usb den görüntü aktarma olayı var mı? varsa ne kadar sağlıklı oluyor.

Hocam hdmi çıkışı yok tablette. Hdmi kablonun dönüştürücü mini usb. Tablette de sadece mini usb girişi var. Ses istemiyorum zaten.

hocam o mini usb değil maalesef micro hdmi, etab4 de görüntü aktarımı yok maalesef.

Alternatif önerisi olan var mı hocalarım. Tabletleri aktif kullanabilmek adına bilgi verebilmek için.

bu konu açılmışken tablet ekranını tahtada gösteren program ne önerirsiniz arkadaşlar?

tabletten tahtaya görüntü ve ses aktarımında bakanlığın bir çalışması var mıdır

Geri